GW 1, warto?!

Witam z ów gra nigdy nie miałem doczynienia, i tak się zastanawiam czy warto aktualnie zainwestować w ów tytuł, czy ktoś w to jeszcze gra, a może gra posiada na tyle interesującą fabułę że może dla niej warto obczaić SB ten tytuł.

Aktualnie o tej przepięknej (jak na owe czasy) mmo można mówić jak o singlówce. Można grać samemu dzięki rekrutacji towarzyszy i zdobywaniu herosów. Jednak jeśli przejdziesz na Amerykański dystrykt Spamadanu miło się zaskoczysz ile ludzi w to jeszcze gra albo po prostu w niej afkuje. O 2 w nocy pełne po 3-4 dystrykty, więc jak na grę-warzywo wydaje mi się to całkiem niezły wynik. Niestety Europejskie jak i Polskie dystrykty są puste o każdej porze.

Więc tak jak pisałem wcześniej, nawet jeśli zainwestował byś w tą gierkę powinieneś do niej podchodzić jak do singlówki w której będziesz odkrywał fabułę, świat itp i w której od czasu do czasu spotkasz kogoś z kim będziesz mógł pogadać i być może nawet utworzyć drużynę.

Ogólnie to polecam ze względu na fabułę, ale zakup polecał bym tylko jeśli dostrzeżesz jakąś dobrą cenę.

Jakiś czas temu próbowałem grać, ale miałem ogromne lagi. Wie ktoś czy to normalne, bo np serwery stoją gdzieś w Azji czy to mój problem?

Jeśli się zdecydujesz daj znać, postanowiłem odkopać konto i właśnie pobieram. A może ktoś z forum chętny do powrotu ?

Dajcie znać na PM

KK, powiedz mi tylko co muszę zakupić na start, czy GW Trilogy, czy coś innego?

Możesz zacząć od której części chcesz lub zakupić całą trylogię razem z Eye of the north, najlepiej kup tak by jak najtaniej było.

A czy trylogia, obejmuje wszystkie dodatki/części?

Trylogia to podstawa, Eye of the North to dodatek, nie wiem czy da radę kupić całą edycję w packu.

Rozumiem, no nic na razie mam trochę wydatków, także poczekam z kupnem do 10, ew. zakupie podstawkę pod koniec miesiąca. xD

rozdawali kiedyś za darmo i to nawet z dodatkami, na cdp? albo no czymś. Popytaj się może akurat ktoś ma do oddania/tanio do sprzedania

Witam z ów gra nigdy nie miałem doczynienia, i tak się zastanawiam czy warto aktualnie zainwestować w ów tytuł, czy ktoś w to jeszcze gra, a może gra posiada na tyle interesującą fabułę że może dla niej warto obczaić SB ten tytuł.