Zarabianie w internecie?

Cześć, nurtuje mnie takie pytanie czy to w ogóle realne zarabiać w internecie ?
Mam 17lat i chciał bym dorobić pare zł na jakieś drobne wydaki.
Widziałem masę ogłoszeń jakiś piramid finansowych lecz wiem, że to jest akurat szit.

Ktoś zna jakiś sposób jak fajnie sobie dorobić w taki sposób ?

Masz 17 lat powiadasz? proponuje ruszyć tyłek sprzed komputera i poroznosić ulotki a na gry zarobisz

Oczywiscie, ze idzie. Ludzie zarabiaja bajonskie kwoty nie ruszajac tylka z przed komputera. Zainteresuj sie tematem z odpowiedniej strony. Jednak zarobek z internecie to nie jest "hop siup"

Cześć, nurtuje mnie takie pytanie czy to w ogóle realne zarabiać w internecie ? 
Mam 17lat i chciał bym dorobić pare zł na jakieś drobne wydaki.
Widziałem masę ogłoszeń jakiś piramid finansowych lecz wiem, że to jest akurat szit.

Ktoś zna jakiś sposób jak fajnie sobie dorobić w taki sposób ?

Tak, ale nie od razu. Streamerzy itd to jest loteria, w polsce scena mala duzo chetnych malo 'miejsc".

Jak chcesz ot tak zarobic teraz to sobie jakas prace w barze zalatw.

Możesz rozbić ankiety online, niewiem jak to jest na polskim rynku bo mieszkam w szkocji ale ja czasami sobie porozwiązuje takie ankiety i mam dodatkowy zarobek. Ale nie oszukujmy się są to błache pieniądze, prawdziwe pieniądze zarabiasz jesli masz duzo ludzi pod sobą z twoich ref linków którzy wypełniają ankiety. Poczytaj o tym i nie rzucaj się na pierwszą lepszą strone tylko wpierw sprawdź czy jest wypłacalna

Da się!
wchodzisz na olx.pl/gumtree > ogłosznia o pracę sezonową/dorywczą > profit

Jak już przy olx jesteśmy, to może rozważ sprzedaż różnych zalegających w domu rupieci? Ogłoszenia sobie wiszą, ludzie się zgłaszają, a jak zaznaczysz tylko odbiór osobisty, to nawet wysyłać nie musisz

Tzn. w internecie to głównie zarabiasz albo właśnie na YT/Streamach albo po prostu jako Freelancer czyli pracujesz zdalnie z domu.

Co do tego ciągłego gadania "idź poroznosić ulotki" to zrobiło się nudne już w 2016 roku... Ja w swojej pierwszej pracy zarabiałam 7 zł/h (nie, nie były to akurat ulotki tylko wsparcie obsługi klienta) i szczerze? Strasznie żałuje zmarnowanego w ten sposób czasu. Od jakiegoś czasu mam kanał na YT, robię dosyć specyficzny content (nie, nie znajdziecie tam mojej kamerki ani nawet komentarza, dlatego tego kanału nawet tu nie reklamuje bo nie jesteście jego targetem) ale wyciągam całkiem spoko pieniądze. 20 zł za jeden filmik na miech, który trwa tylko minutę? Biere.

Zarabianie w necie jest jak najbardziej realne, ba, jak masz szczęście i pomysł to wyjdziesz na tym lepiej niż chodzenie po 8h dziennie do pracy. Zwłaszcza w Polsce ;)

Sprawdź serwis MyPay.pl. Poczytaj sobie w necie jak się tam zarabia i na czym to polega. Jest dość proste i dużo poczatkujących na tym zarabia. Kokosów nie będzie, ale kieszonkowe spokojnie sobie zarobisz.

Zarabianie jakiś śmiesznych groszy w sieci zawsze mnie śmieszyło. Ludzie chwalący się że "zarobiłem na swoim koncie 500 zł", "klikam codziennie w reklamy na stronie do zarabiania i mam dochód 0,20$ dziennie." i tysiące innych sposobów.

Zawsze zadaje takim ludziom pytanie ile czasu tworzył swoje konto na którym zarobił aż 500zł... i kończy się to tak samo. 1000 godzin gry, zarobione 500zł = 0,50 gr/h oczywiscie gdy za prąd płacą rodzice bo inaczej to nic nie zarobił...

Jeśli poważnie myślisz o odłożeniu kilku groszy, a nawet fajnych pieniędzy polecam klasyczne zawody dla młodych ludzi.

- Sieci sklepowe, stawka 11zl/h, zakładam ze jesteś osobą uczącą się czyli pracodawcy Cie pokochają za tanią smieciówke. Przyjmują nawet na 1 dzień w tygodniu, zawsze brakuje im ludzi. Praca względnie łatwa.

- Ja osobiście od początków nauki w LO, później 3 lat studiów wpadłem w gastro. Osobiście wybrałem drogę barmana, ale kelnerzy robią równie dobre siano. Zarobki 11zl/h + napiwki nie do przewidzenia, kwestia bardzo, a to bardzo zmienna. W dobrych lokalach, z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą, jesteś w stanie w 2 dni wyciągnąć po 500+zł do łapki. Nabierasz świetnych umiejętności interpersonalnych, poznajesz masę ludzi i dobrze się bawisz. ---> kto był w gastro wie że warto, ciekawy etap życia. :)

- Odpuść sobie ulotki, naganianie ludzi itp. dość mocno uwłaczające zawody, chociaż coraz lepiej płatne bo nikt tego robić nie chce.

Zarabianie w sieci mające sens:

- Kilkadziesiąt twórców internetowych w 40 milionowym kraju (wylicz sobie szanse wejścia w ten rynek)

- Zostanie specjalistą w jeden z internetowych dziedzin, troszkę za wcześnie w twoim wieku.

nie słuchaj go, ja swojego czasu zarabiałem przez neta 80-120$ dziennie przez pół roku w wieku 16-17 lat. Klikanie ofert sie nie opłaca, za to opłaca sie nakłanianie ludzie do tego aby to robili. Na początku trzeba poświęcić czas żeby coś stworzyć, ale jak Ci dobrze idzie to możesz nie pracować przez 2 miesiące a kasa dalej bedzie wpadać. Poszukaj na forach o tej tematyce, tutaj nikt sie nie bedzie znał a każdy bedzie gadał :P

Cześć, nurtuje mnie takie pytanie czy to w ogóle realne zarabiać w internecie ?
Mam 17lat i chciał bym dorobić pare zł na jakieś drobne wydaki.
Widziałem masę ogłoszeń jakiś piramid finansowych lecz wiem, że to jest akurat szit.

Ktoś zna jakiś sposób jak fajnie sobie dorobić w taki sposób ?