Pomoc w doborze klasy

Witam postanowiłem zagrać od nowa w Wowa lecz inna klasą.Wcześniej grałem hunterem ale wydawał się trochę nudny i prosty.Chciałem spróbować Death Knightem co sądzicie o tej postaci? Jak coś bardziej chodzi mi o pve. Tak wiem , że można za darmo testować klasy lecz chce znać waszą opinie.

Zagraj hunterem ale w specu surv. Na pewno nie będziesz narzekał na nudę naprawdę jest co naciskać i czego pilnować.

Fajny tank w blood'zie.

Dobry dps we froscie w ktorym smialo mozesz polatac tez po bg czy arenkach.

Unholy tez jest nienajgorszy.

Ciekawe sety, fajne bronie. Jak dla mnie troche mala mobilnosc (ale to tylko moje zdanie)

Fajny tank w blood'zie.

Dobry dps we froscie w ktorym smialo mozesz polatac tez po bg czy arenkach. 

Unholy tez jest nienajgorszy.

Ciekawe sety, fajne bronie. Jak dla mnie troche mala mobilnosc (ale to tylko moje zdanie)

A jeśli chodzi o raidy i dungi? Dps/mobilnosc?

A jeśli chodzi o raidy i dungi? Dps/mobilnosc? 

Dk naprawde trudno sie gra by wyciagnac dps w porownaniu innych klas tak samo jak tank na nowy content ma ogromne problemy ale za to stary mozesz robic sam albo Bez healow.

Frost dobry dps ale bardzo duzo na poprawnych reliktach zalezy I dokladnej rotacji + dps jest falami jak ma sie cooldowny.

unholy pelno frajdy , pelno rzeczy do ograniecia, pet jak dla mnie najfajniejsza/najciekawsza klasa w wowie. Caly czas jest co robic, dobre single I dobre aoe duzo zalezy od cooldownow I talentow Jakie wybierzesz Ale daje tyle frajdy z grania co zadna inna klasa.

to na tyle co do dk w legionie moge powiedziec ze mainuje dk I nie mam problemu z zadnym contentem chwilowo.

Dk naprawde trudno sie gra by wyciagnac dps w porownaniu innych klas tak samo jak tank na nowy content ma ogromne problemy ale za to stary mozesz robic sam albo Bez healow.

Frost dobry dps ale bardzo duzo na poprawnych reliktach zalezy I dokladnej rotacji + dps jest falami jak ma sie cooldowny.

unholy pelno frajdy , pelno rzeczy do ograniecia, pet jak dla mnie najfajniejsza/najciekawsza klasa w wowie. Caly czas jest co robic, dobre single I dobre aoe duzo zalezy od cooldownow I talentow Jakie wybierzesz Ale daje tyle frajdy z grania co zadna inna klasa.

to na tyle co do dk w legionie moge powiedziec ze mainuje dk I nie mam problemu z zadnym contentem chwilowo.

Właśnie myślałem nad tym ,żeby zboostować Dk a jakby się nie sprawadzał to bym zagrał DH najwyżej.

Poleć jakąś klase , która robi dobry i łatwy dps do tego dość mobilna.

Dodam,że grałem już Huntem i Magiem.

Właśnie myślałem nad tym ,żeby zboostować Dk a jakby się nie sprawadzał to bym zagrał DH najwyżej.

Poleć jakąś klase , która robi dobry i łatwy dps do tego dość mobilna.

DH bedzie ci bardzooooo trudno dostac sie na jakis raid bo ludzie nadal maja hype na niego I jest ich pelno a nie wprowadza za duzo do grupy. Hunter najlepszy moblinie+dps I rotacja jak BM latwa do ogarniecia. Mag arcane ma latwa rotacje I jest mobliny + dodatkowe rzeczy ciekawie ale za to trudno jest nim grac na poziomie bo latwo o dps ale trudno by byc dobrym jezeli wiesz o co chodzi :D warrior ma fajna rotacje I jest mobliny +jako fury bieganie z 2 dwurecznymi mieczami jest ciekawie.

Warek Fury zawsze na propsie, bardzo latwy z kilkoma skillami, mobilnosc tez jest na tyle spora ze zaden Range DPS Ci nie ucieknie

Ok a Blood Elf Warrior byłby ok ?

Podoba mi się wygląd Blood Elfa.

Blood Elf ładnie wygląda lecz pewnie Orc najlepsza rasa dla Warriora?

Ok a Blood Elf Warrior byłby ok ?

Podoba mi się wygląd Blood Elfa.

Optymalnym wyborem bylby Ork bo ma odpalke która zwięskza damage

Ok dzięki wszystkim!

Zakupiłem Legion i dostałem 2x Boost to normalne czy jakiś bug?

Zakupiłem Legion i dostałem 2x Boost to normalne czy jakiś bug?

Nie mam pojęcia, wszyscy dostawali po jednym booscie

Zakupiłem Legion i dostałem 2x Boost to normalne czy jakiś bug?

za darmo masz traile :) boost masz tylko 1

Mam 2 boosty; ) sam nie wierze.Zboostowalem 1 postać i został 1 boost ale mam farta.

Witam postanowiłem zagrać od nowa w Wowa lecz inna klasą.Wcześniej grałem hunterem ale wydawał się trochę nudny i prosty.Chciałem spróbować Death Knightem co sądzicie o tej postaci? Jak coś bardziej chodzi mi o pve. Tak wiem , że można za darmo testować klasy lecz chce znać waszą opinie.