Kritika vs KritikaSEA

Czym rużnią się te dwa tytuły? Znalazłem 2 strony do 1 gry i teraz nie wiem oco w tym chodzi.

Pierwsza to wersja od En Masse (chyba tylko NA), natomiast druga to wersja azjatycka anglojęzyczna (azja południowo-wschodnia).

p.s. różnią, nie "rużnią" ;)

Enmasse ma 2 serwery, eu i na .

Wersja od En w porównaniu do sea wyszła niedawno. En w tym miesiącu wprowadza eclair, natomiast sea ma wszystkie klasy oprócz sky dancer. Sea ma 70 lvl cap, en 65. Sea na dużo więcej zawartości a En dopiero zaczyna. Premka na miesiąc na sea kosztuje 6 zl, od en wydaje mi sie 15$. W wersji od enmasse mozna dropic kostiumy ze statami, w sea wydaje mi sie ze jest mozliwy tylko zakup kostiumów.

Sea ma 70-90(cos miedzy tym) rest points i po wykorzystaniu nie mozesz wejsc do zadnego normalnego dungeona, oczywisicie czesto sa eventy dzieki ktorym ma sie wiecej rp, czasami unlimited rp event.

En ma 300 rp z czego są 3 paski rp tj: miedzy 300-200 - 100% drop, drugi pasek to chyba 50%, potem 20%(? coś w tym stylu) po osiągnięciu 0 rp nadal można wszędzie wchodzić.

Sea jest łatwiejsze spokojnie możesz chodzic na insane(najtrudniejszy poziom) aż do lvl capu i ogołnie łatwko sie wbija lvl cap. EN masse poszło oryginalną ścieżką i zmieniła trudność , mniej więcej w każdym dungeonie bez dobrego def padasz na 3-5 hity.

W en nie możesz handlować z innym graczem ani nic mu dac, handel personalny( czy jak to nazwać w 4 oczy ?) jest zablokowany chyba ze jestes akurat z osoba w pt i akurat teraz polecial item i tylko w dungeonie mozesz komus go oddac. Jest auction house , tylko że możesz kupywać za walute premium ( z eventow albo kupić ). W sea handel jest możliwy.

W enmasse nie pali itemków, ale jest nizsza szansa na ulpszenie. W sea możesz zniszczyć item podczas ulepszania, ale łatwiej sie tam ulepsza.

Wersja sea NIE MA forum, chyba ze coś się zmieniło.

Na sea organizowane są konkretne eventy co miesiąc, takie same jak na ch/kr. En masse to jakoś słabiej wychodzi.

To tyle co pamiętam, pewnie w niektórych rzeczach mogę się mylić więc niech ktoś mnie poprawi.

Enmasse ma 2 serwery, eu i na . 

 

Wersja od En w porównaniu do sea wyszła niedawno. En w tym miesiącu wprowadza eclair, natomiast sea ma wszystkie klasy oprócz sky dancer. Sea ma 70 lvl cap, en 65.  Sea na dużo więcej zawartości a En dopiero zaczyna. Premka na miesiąc na sea kosztuje 6 zl, od en wydaje mi sie 15$. W wersji od enmasse mozna dropic kostiumy ze statami, w sea wydaje mi sie ze jest mozliwy tylko zakup kostiumów.

 

Sea ma 70-90(cos miedzy tym) rest points i po wykorzystaniu nie mozesz wejsc do zadnego normalnego dungeona, oczywisicie czesto sa eventy dzieki ktorym ma sie wiecej rp, czasami unlimited rp event.

En ma 300 rp z czego są 3 paski rp tj: miedzy 300-200 - 100% drop, drugi pasek to chyba 50%, potem 20%(? coś w tym stylu) po osiągnięciu 0 rp nadal można wszędzie wchodzić.

 

Sea jest łatwiejsze spokojnie możesz chodzic na insane(najtrudniejszy poziom) aż do lvl capu i ogołnie łatwko sie wbija lvl cap. EN masse poszło oryginalną ścieżką i zmieniła trudność , mniej więcej w każdym dungeonie bez dobrego def padasz na 3-5 hity.

 

W en nie możesz handlować z innym graczem ani nic mu dac, handel personalny( czy jak to nazwać w 4 oczy ?) jest zablokowany chyba ze jestes akurat z osoba w pt i akurat teraz polecial item i tylko w dungeonie mozesz komus go oddac. Jest auction house , tylko że możesz kupywać za walute premium ( z eventow albo kupić ). W sea handel jest możliwy.

 

W enmasse nie pali itemków, ale jest nizsza szansa na ulpszenie. W sea możesz zniszczyć item podczas ulepszania, ale łatwiej sie tam ulepsza.

 

Wersja sea NIE MA forum, chyba ze coś się zmieniło.

 

Na sea organizowane są konkretne eventy co miesiąc, takie same jak na ch/kr. En masse to jakoś słabiej wychodzi.

 

To tyle co pamiętam, pewnie w niektórych rzeczach mogę się mylić więc niech ktoś mnie poprawi.

Konkretnie zgłębiłeś temat :D. Thx za odpowiedzi.

A takie pytanko jeszcze jedno. Odnośnie tej klasy która posługuje się pistoletem i tymi "świetlnymi?" mieczami. Widzę że ma tylko podstawowa klasę ale sporo skili dodadzą jeszcze coś do niej czy tak zostanie?

Eclair nie zmienia klasy bynajmniej na SEA nie było takiej możliwości i można było grać tylko Psion

A jak ogólnie ta gra się trzyma warto w nią grać nie wieje pustkami na endgame? Nie chciałbym poświęcić sporo czasu na ten tytuł a następnie okaże się że jest tylko kilku graczy na dobrym poziomie umiejętności. Czy jest możliwość robienia dungów w party i jeśli tak czy jest to opłacalne jest ta sama ilość mobów a exp leci na połowę jak z tym jest? Co z PvP. Skąd brać doń sety?

Dungi w party to tylko ze znajomymi bo ciężko znaleźć kogoś, ta gra podobnie jak DFO opiera sie na levelowaniu solo.

Dobiłem cap na SEA Monkiem nie grając ani razu w pt xD

Dungi w party to tylko ze znajomymi bo ciężko znaleźć kogoś, ta gra podobnie jak DFO opiera sie na levelowaniu solo.

 

Dobiłem cap na SEA Monkiem nie grając ani razu w pt xD

Czyli set do pvp z dungów sie zbiera?

Czym rużnią się te dwa tytuły? Znalazłem 2 strony do 1 gry i teraz nie wiem oco w tym chodzi.