127 odpowiedzi w tym temacie

fb.jpg.cbae83a2188c7d19fa5c4289630bd906.jpg

Do startu Mu Legend pozostało już niewiele czasu. 

W związku z tym wraz z kilkoma osobami postanowiliśmy przygotować forum polskiej społeczności. 

Naszym celem jest zebranie jak największej liczby osób które będą czerpać przyjemność z grania w Mu Legend oraz z chęcią podzielą się swoim doświadczeniami i nowinkami. Jesteśmy otwarci na wszelakie propozycje dotyczące funkcjonowania forum.
Zapraszamy serdecznie!

https://mulegend24.pl/

https://www.facebook.com/MULegend24/

Edytowane przez michnior
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam takie pytanie czy ktoś się orientuje czy są jakieś strony z bulidami itd ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Dzejro napisał:

Ja mam takie pytanie czy ktoś się orientuje czy są jakieś strony z bulidami itd ?

Możesz szukać na koreańskich wersji. Aktualnie chyba nie ma fajnych i zwięzłych poradników czy buildów. Ewentualnie filmy na yt, ale takowe są wątpliwej jakości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

da sie zmienić szablon bo ten jest naprawde paskudny a wolałbym raczej przez to nie rezygnować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś się orientuje czy 7 listopada będzie dostępna klasa summoner i na jakiej zasadzie ona będzie działać, jakie skille itp bo nigdzie nie mogę znaleźć info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bde zakladal nowego tematu,. Zapytam tutaj czy mu legend cos oferuje na dluzsza mete? 

Spotkalem sie z komentarzami, ze to nie jest MMORPG na reddicie it'd.

Jak z PVP,Over guild I party contented?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pvp ogranicza się do 1v1 3v3 i 10v10 plus guild wars. Można też bić się w duelach w trakcie expienia. Wojny gildi z tego co wiem nie bedą jeszcze dostepne 7 listopada. Na koreanskiej wersji juz dodali. Nie rozumiem co masz na myśli jeśli chodzi o party contented? Grać w party można, jest szybciej i przyjemniej. Wysokolevelowych questow sam nie zrobisz. Tak samo inne dungi i daily mission trudno sie robi solo. Ale można grać solo i wiele osób tak robi, tak naprawde party nie jest obowiazkowe zeby cieszyć sie z gry. Jak chcesz wiedzieć więcej to wbijaj na forum. Tam będziesz mial zdanie innych ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, twerone napisał:

a jak z p2w?

Gra jeszcze nie wyszła więc skąd mamy to wiedzieć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Kuro napisał:

mam rozumieć że to dopiero beta jest tak ? 

Tak , jak na razie mieliśmy testowe wersje tylko (closed beta) jak się mylę poprawić:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, KolegaJezusa napisał:

Gra jeszcze nie wyszła więc skąd mamy to wiedzieć?

Bo gra od jakiegoś czasu śmiga już w Koreii? Pytanie było skierowane do osób które tematem się interesują i mają widzę w tym zakresie. Tym bardziej że na forum można znaleźć buildy z koreańskiej wersji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 1.11.2017 o 22:58, twerone napisał:

a jak z p2w?

Aktualnie wiemy tylko o Fortnier Packu oraz o Usłudze Gold i Platinium. Czy gra okaże się p2w, czas pokaże :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa Wam pobieranie? Mam ściągnięte 10GB, dzisiaj wznawiam a tu lipa, chce pobierać od nowa. Wybieranie folderu w którym mam pobrane pliki nic nie daje. Jakieś pomysły?:<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, michnior napisał:

Aktualnie wiemy tylko o Fortnier Packu oraz o Usłudze Gold i Platinium. Czy gra okaże się p2w, czas pokaże :)

Mówimy o Webzen, więc oczywiście gra będzie p2w. Pytanie tylko czy Mu Legend będzie na tyle przyjemną grą, że fakt p2w będzie można zignorować i nadal dobrze się bawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 hours ago, NorthenStar said:

Mówimy o Webzen, więc oczywiście gra będzie p2w. Pytanie tylko czy Mu Legend będzie na tyle przyjemną grą, że fakt p2w będzie można zignorować i nadal dobrze się bawić.

Watpie,

brak pk

auto bieganie na zaznaczony pkt na mapie (ala BDO autoloop/tracker)

lvlowanie nudnymi questami

postacie w zasadzie bardzo podobne

Wyglada to jak nie udana kopia D3, a nie MU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Quaku napisał:

Watpie,

brak pk

auto bieganie na zaznaczony pkt na mapie (ala BDO autoloop/tracker)

lvlowanie nudnymi questami

postacie w zasadzie bardzo podobne

Wyglada to jak nie udana kopia D3, a nie MU

Brak pk, a nie pomyślałeś, że niektórzy nie chcą otwartego pvp? A może nie rozumiesz dlaczego? A to Ci wyjaśnię, że nie którzy po prostu chcą ze znajomymi się pobawić, pograć, zrelaksować po pracy. A nie wku**iać na jakiegoś nołlajfa, który biega na niskich lvl i wszystkich zabija dla zabawy.

Mówisz też, że levelowanie nudnymi questami jest gorsze od stania na jednym spocie przez 5 godzin dziennie i spamowanie dwoma skillami? Ok. Niektórzy wolą grindować przez pół życia, inni wolą wbić lvl cap na nudnych questach i bawić się endgamem. Tak przy okazji, nikt Ci nie każe robić tych nudnych questów. Możesz grindować do woli :D

Postacie bardzo podobne, tak, jak się gra każda do 10 lvl. Każda postać jest inna, ma swoje plusy i minusy. Są postacie trudne do ogrania i dużo łatwiejsze. Po tym co napisałeś wydaje mi się, że pograłeś z 20 minut...

Mu Legend nie ma być Mu Online, to dwie różne gry i takie było założenie od początku. A jedynie dodano różnego rodzaju smaczki, nawiązujące do Mu Online, jak wygląd niektórych skilli, niektóre postacie, czy miejsca. 

Pograj najpierw trochę dłużej w jakąś grę zanim ją ocenisz. I nie wątp, że znajdą się ludzie którym będzie się przyjemnie grało, bo już możesz takich znaleźć, którzy ograli cbt i czekają na obt.

Pozdrawiam

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

" Są postacie trudne do ogrania i dużo łatwiejsze. " - tiaa, jestem ciekaw gdzie aż taką rozpiętość widzisz wśród CZWÓRKI klas. No, chyba że ja o czymś nie wiem i dali w ostatniej becie drugie tyle klas. Bo z całym szacunkiem ale przy takiej liczbie postaci nie ma co mówić "łatwiejsza/trudniejsza" :P

A co do questów/grindu... i tak masz grind po wbiciu lvla i tak. A te teksty typu "chcesz to sobie grinduj, nikt ci nie broni" to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie :). Jak chcesz to możesz grać w tą grę z jedną nogą (bez rąk), bez monitora i głośników/sluchawek, do tego na kierownicy dla graczy. Da się? Da się. Pytanie tylko jaki jest tego sens. Tak samo jaki jest sens grindowania kiedy jest to nieefektywne?

Tak samo z tym end-game nie przesadzaj, jak narazie nie pokazali nic co by oznaczało ten "endgame", zobaczymy po open becie, oby się to zmieniło :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, Pharaun napisał:

" Są postacie trudne do ogrania i dużo łatwiejsze. " - tiaa, jestem ciekaw gdzie aż taką rozpiętość widzisz wśród CZWÓRKI klas. No, chyba że ja o czymś nie wiem i dali w ostatniej becie drugie tyle klas. Bo z całym szacunkiem ale przy takiej liczbie postaci nie ma co mówić "łatwiejsza/trudniejsza" :P

A co do questów/grindu... i tak masz grind po wbiciu lvla i tak. A te teksty typu "chcesz to sobie grinduj, nikt ci nie broni" to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie :). Jak chcesz to możesz grać w tą grę z jedną nogą (bez rąk), bez monitora i głośników/sluchawek, do tego na kierownicy dla graczy. Da się? Da się. Pytanie tylko jaki jest tego sens. Tak samo jaki jest sens grindowania kiedy jest to nieefektywne?

Tak samo z tym end-game nie przesadzaj, jak narazie nie pokazali nic co by oznaczało ten "endgame", zobaczymy po open becie, oby się to zmieniło :P

Sa klasy jak Dark Lord z buławą i tarczą, gdzie przy dobrym buildzie stoisz i bijesz moby, bo jesteś praktycznie nieśmiertelny. Dla przeciwwagi masz Warmage, którym musisz być w ruchu, umieć wykorzystywać skille, inaczej leżysz po sekundzie. Klasy są 4, fakt, ale zauważ że każda klasa ma dwie rodzaje broni i gra różni się w zależności co wybierzesz. Dodatkowo, jak rozdasz punkty, jakie ulepszenia zrobisz, jakich skilli będziesz używać, wszystko to determinuje trudność i przydatność postaci. Więc tak, są postacie łatwe i trudne, czego nie rozumiesz?

Z grindem może rzeczywiście przesadziłem, bardziej chodzi mi o to, że frustruje mnie to, gra od początku miała być questownikiem, a nie grindownikiem, a ludzie na siłę wrzucają to jako minus gry, patrząc przez pryzmat Mu Online. Zresztą 90% gier mmo ma to samo założenie, albo żmudny grind, albo żmudne questy, oczywiście są wyjątki, ale rzadko spotykane. W tym założeniu questy są tylko drogą do endgamu, niczym więcej. Chyba że ktoś ma ochotę zainteresować się fabułą, bo ta też jest i jest całkiem ciekawa.

Co do end gamu, gierka ma sporo zawartości endgamowej, pvp 1vs1, 3vs3, później 10vs10 i guild wars, zdobywanie terenów, duele. Jeśli chodzi o PvE, masz dungi epickie, rifty, daily dungi, labirynt lupy. Zdobywasz lepsze eq, co wcale nie jest łatwe jak w niektórych grach, enchant eq, enchant skrzydeł, levelowanie peta, levelowanie soul levela, ulepszanie artefaktów. Więc jest co robić, a twórcy dodają kolejne rzeczy, rozwijają grę, wystarczy porównać zawartość wersji koreańskiej, do której my będziemy w tyle, zresztą jak zwykle. Jeśli wg Ciebie to nie jest endgame i dla Ciebie to mało, to ok, mi wystarcza, jak na razie bawiłem się świetnie i mam zamiar grać dalej.

Edytowane przez byczsek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kochałem i kocham Mu Online za jedno, PK :) jak wiadomo z ową wersją? można kogoś sieknąć na spocie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, PanLowca napisał:

Kochałem i kocham Mu Online za jedno, PK :) jak wiadomo z ową wersją? można kogoś sieknąć na spocie?

To graj dalej w Mu Online, w ML nie ma otwartego PvP :D

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta