Mu Legend polska społeczność

Tylko guzikiem myszki lólz

Duprian to ten server EU 1?

Duprian to ten server EU 1?

Tak

Problem z błędem mało pamięci fizycznej da się naprawić jakoś ?

Problem z błędem mało pamięci fizycznej da się naprawić jakoś ?

Najlepiej "Dokupić więcej pamięci fizycznej" AKA RAM

Dobra nie da rady czy da się to jakoś inaczej naprawić ?

Aaa boże wybacz chodziło o błąd pamięci wirtualnej nie fizycznej pomyliło mi się ;d;d

Wie ktoś może o co chodzi z przedmiotem Znak Boga ? Jest napisane że służy do tworzenia gildi, ale przy próbie stworzenia trzeba tylko zen

czy tylko mi się wydaje, że jest tak jakby pustka? :x Nie wiem jak jest wyżej- obecnie wbiłem 35lvl i serio nie ma ludzi na lokacjach, nie mówiąc już o ekipie na dunga.

czy tylko mi się wydaje, że jest tak jakby pustka? :x Nie wiem jak jest wyżej- obecnie wbiłem 35lvl i serio nie ma ludzi na lokacjach, nie mówiąc już o ekipie na dunga.

Dużo ludzi już robi endgame dlatego brakuje osób na małych lokacjach + dungi na małych lvl robisz solo bo są łatwe

Mało osób? Przy handlarzach taka eskorta, że ciężko kliknąć, to samo w sali z portalami do dung.

Jest tu ktoś z gildii SamiSwoi?

9kohorta jak zwykle rządzi, zapraszamy! :)

9kohorta na Dupronie? czy inny serwer? Coś wyszukiwarka nie pokazuje Was :(

Próbowałem dołączyć do kohorty ale coś nie akceptują ign: DeviL_Within

Dodajcie mnie.

A co jest do roboty na endgame? Wieje nudą, czy nie wiadomo za co się zabrać? Kolejna sprawa, czy da się przenieść postacie między serwerami?

Na endgame to samo co w każdym innym h&s ;) Farmienie eq. Masz tutaj do wyboru Labirynt, Krwawy zamek, Ogrody i masę innych dungeonów. Do tego pvp, daily, szczeliny. Postaci między serwerami nie da się przenieść(a przynajmniej takiej opcji nigdzie nie widzę)

@edit:

Jakaś gildia na Duprianie przygarnie? Wszystko pełne, ciężko o miejsce :( lvl 52, Whisperer

Ktoś gra na Murenie?

ja gram i jest fajnie blader dual sword 38lvl nick KulawyPingwin jak chesz pociupac razem to PM

to jakie tryby pvp sa obecnie w grze & jakie odczucia co do nich?

Wszystkie serwery pełne.. kolejki po 1000 osób.. jak tu grac?:D