Mu Legend polska społeczność

Moją pierwszą postacią był dark lord pod tanka, grałem z kumplem który był war magem i powiem Ci ze bywały sytuacje gdzie dostaliśmy AOE, on padł a mi zostało z 15% życia. Rożnica jest taka, że on miał mobilność i było mu łatwiej uciekać. Aktualnie gram bladerem i jeśli widzę pod sobą czerwone pole to uciekam na boki, nie staram się tego przyjąć na klatę :P Co do ilości potek to do 65 lvla użyłem max 10 razy. Na bladerze mam skill który pozwala mi przenikać przez wrogów wiec jeśli aoe jest w moją stronę to turlam się przez bosa na jego plecy i tak w kolko :P Jeśli jest to skill do okoła bosa to wyskakuje z tego.

serwer Duprian

nick: OneStepCloser

Jak coś to można pisać, codziennie od ~17 powinienem być ;)

Dzięki za info, teraz już wszystko jest jasne, szkoda że nie można chodzić na klawie, wsad bo myszka dziwnie się chodzi. Czytając opisy pocztowe postaci myślałem że dark lord będzie miał dużo większa roznice w hp ale z tego co piszecie to za bardzo tego nie ma jedynie ma jakieś skille do heal które mało co dawaja, może jedynie na pvp będą dobre, dzięki wszystkim za pomoc

Na maksymalnym lvlu bywało ze kumpel mag, miał więcej hp ode mnie, dużo zależy od itemow. Nie wiem jak to będzie wyglądało za jakiś czas z lepszymi itemami- różnica może być większa. Grałem buildem z 2 healami i powiem Ci ze były genialne :D dzięki temu na dungach nie umierało moje party, pamiętaj ze jedynie DL może leczyć innych.

Z tego co widziałem to w pomocy jest info o każdym rodzaju itemow. Fioletowe to epickie i nie są jeszcze najlepsze 

To ja ślepy jestem, bo nie widzę xD

Na maksymalnym lvlu bywało ze kumpel mag, miał więcej hp ode mnie, dużo zależy od itemow. Nie wiem jak to będzie wyglądało za jakiś czas z lepszymi itemami- różnica może być większa. Grałem buildem z 2 healami i powiem Ci ze były genialne  dzięki temu na dungach nie umierało moje party, pamiętaj ze jedynie DL może leczyć innych.

Tylko wtedy brałes DL tego z tarczą czy biorąc druga klasę również ma te skille? Zależy mi aby nie było trzeba długo bić tych bossów grając solo

Lucznikiem można grać tylko łukiem czy trzeba mieć 2 bronie pod ręką, łucznik jak idzie w zwinnosc/zręczność dostaje przez to missy czy czegoś takiego nie ma w grze, rozdajac soule w co najlepiej iść?

Jest giveaway z 3 dniami konta platinum

Jest giveaway z 3 dniami konta platinum

https://mmohuts.com/giveaway/mu-legend-starter-pack-giveaway/

Lucznikiem można grać tylko łukiem czy trzeba mieć 2 bronie pod ręką, łucznik jak idzie w zwinnosc/zręczność dostaje przez to missy czy czegoś takiego nie ma w grze, rozdajac soule w co najlepiej iść? 

Jest osobny skill "Uniki", który normalnie z itemków i kamieni można mieć a co do broni to do 65 lvla grałem z łukiem i grało się przyjemnie, ale wczoraj przerzuciłem się na kusze i jest bajka, dmg sporo mi podskoczył. Na bossie nie ma bata, żeby ktoś większy dps zrobił niż whisperer ;p

A co do souli to polecam do 65 lvla wszystko wpakować w exp a później zresetować się i 30pkt w życie a reszta w atak :P

Gra fajna, wbiłem ten 65 ale uninstall poszedł, boli mnie to że jak w starym mu sety nie świecą się jak psu jojca, i że naprawdę jedyne co jest do roboty to farma setu i broni, mam 3 legendarki i już mnie odepchnęła gra... Szkoda, poczekam na jakiś patch.

A czego oczekiwałeś po grindowniku? samych daily misji/sali chwały masz roboty na 2-3h nie mówiąc o wyfarmieniu czegokolwiek ^_^

Bardziej chodzi mi o fakt że naprawdę nie ma co do roboty, trade jeszcze martwe bo gra nowa, na arenie nikogo, farma setu i broni to 2-3 dni... Co dalej?

2-3 dni chcesz farmic seta tego z bonusami? Zrob go w 2 dni to Ci dam 100M na icarusie ^_^

Bardziej chodzi mi o fakt że naprawdę nie ma co do roboty, trade jeszcze martwe bo gra nowa, na arenie nikogo, farma setu i broni to 2-3 dni... Co dalej?

Widać, że grałeś góra 12-15h... Ale my "polaczki" lubimy narzekać :)

2 dni ? powiedz mi jak zdobyc set w 3 dni, bo kurcze gram juz 10 i mam jedynie itemy ancient i 1 mythic, a gdzie itemy setowe jeszcze ? juz nie pisze o tym ze nie ulepszyłem/dropnalem zadnego nowego peta, wingi 6 lvl brak ewolucji, atefakt poziom 8 i to ten podstawowy ! XD.

Tu jest od cholery do roboty, czasem sam nie wiem za co się brać najpierw bo czasu mało :)

Co do itemków legendarncych są nic nie warte, no moze przydaja się przez kilka godzinek jak się 65 wbije :D

Trade martwy? - ja codziennie kilka milionów zarabiam przez ah

tak to jest jak wypowiadają się osoby, które tylko zrushowały lvl cap i nic więcej nie zagłębiły się w rozgrywkę ;p

Pvp faktycznie trochę leży ale liczę, że później coś z tym zrobią.

Sam codziennie oba epickie dungi robie i jeszcze setowego itema nie mam. Chociaż dzisiaj bede robil na 5 poziomie trudności to może coś w końcu spadnie ;ss

Webzen zbanowal ponad 5k kont z botami, dodali Captcha, minelo pare godzin i boty wrocily xD

Bardziej chodzi mi o fakt że naprawdę nie ma co do roboty, trade jeszcze martwe bo gra nowa, na arenie nikogo, farma setu i broni to 2-3 dni... Co dalej?

Jak nie ma nic do roboty :) Aby zrobić wszystkie daily potrzebujesz około 3 godzinek z epickimi. Farmienie Lupy i wbijanie artefaktów, następnie niszczenie ich u Alchemika aby dodać nowe "bonusy" do naszych skilli. Farmienie Biblioteki Lupy.. Rifty na przeciążeniach z bossami. Mi aż czasu brakuje żeby wszystko ogarnąć a i tak jestem wysoko. Jaki Ty niby set po 2-3 dniach złożyłeś? Aby coś znaczyć trzeba mieć "dobre" statystyki a nie tylko przedmioty które podnoszą Ci CP bo są nic nie warte (Mityczne). Farmij Golda, sprzedawaj za Redzeny. Dorobiłem się ponad 20k Redzenów, i 150kk dziennie samej kasy z AH. Ulepszaj swoją postać itp :)

btw. Sety świecą się od +7 w górę.

Wyskakuje mi captcha przy logowaniu. Wszystko byloby ok gdyby sie wyswietlala, jest komunikat zebym zaaktualizowal Internet Explorera, a nie moge tego zrobic na swoim windowsie bez Service Packa 1. Da sie to jakos pominac albo zmienic te domyslna przegladarke na FireFoxa?? Probowalem juz w panelu sterowania i chyba juz wszystkiego. Macie jakies pomysly??

Up zmień przeglądarkę np na chrome po instlacji wyskoczy ci cze chcesz ją jako domyslna i po sprawie u mnie działa wszystko ładnie