Derpblade

Jak to jest z panem derpblade ponoć sam sobie warny ściąga, kiedy reszta dostaje.

Miałem nic nie pisać ale jakoś tak mi w oko inny temat wpadł na temat tego jegomoscia i broniąca go garstka że dobrze warny daje itp. Itd.

Jak to w końcu z tym jest ?

Moderacja na tym forum jest tragiczna więc nie masz o co pytać. Warny za nic, kompletnie bez wyczucia, bez czytania tematu itd. A za powiedzenie złego słowa na tychże jegomościów też skutkuje warnem więc siema. Piętnaste konto a nigdy nikogo nie obraziłem, tylko tutaj takie rzeczy ;)

Pytam bo wczoraj obiło mi się coś o "uszy" jak jeden mod pisał że dał Warna ale derp go sobie zdiał - za offtop ponoć był dla kilku osób. Nie powiem na 100% bo jestem teraz na telefonie, stąd też moje zapytanie.

Ps. Jest kilku spoko modów.

PS2. I redaktorów. ;-)

Otóż już Cię uświadamiam. Najwyraźniej Sildu nie przeczytał dokładnie postów w tamtym temacie i dał warny wszystkim dyskutującym, część mojego posta była na temat, cytat: "jeśli jednak dalej obstajesz przy szukaniu priva to najlepiej wypada ten, który poleca PanZeus. Ten serwer brzmi jak typowe "coś" do grania w pełni 4fun, mieszanie klas i umiejętności brzmi jak fajna zabawa na kilka dni."

Nigdy nie zabraniamy dyskusji, nawet nie do końca na temat (Przy czym dyskusja była na temat serwerów prywatnych, więc nie był to aż taki offtop), jeżeli chociaż część posta odnosi się do tematu (Było już wiele takich przypadków, żaden nigdy nie był ukarany) to przymykamy oko na takie rzeczy. Chciałem usunąć warny wszystkim osobom, u których chociaż część posta odnosiła się do tematu, niestety reszta faktycznie dyskutowała tylko i wyłącznie między sobą nie pisząc nic na temat. To chyba tyle z wyjaśnień.

Jak zostałem moderatorem też miałem jednego warna i miałem go sobie, aż wygasł :D Więc uwierz, że nie chodzi o punkt, a o fakt warna, który został dany przez niedomówienie.

@Isyllt

Dobrze, że się przyznajesz do MC, a później się dziwisz, że masz warny "za nic".

2.1. Każdy użytkownik może założyć co najwyżej jedno konto. Posiadanie więcej niż jednego będzie się wiązać z permanentną blokadą wszystkich kont danego użytkownika.

Na koniec powiedzcie mi tylko jedno, jak to jest, że gdzie nie spojrzeć, to niemalże wszystkie skargi są od osób, które robią na forum największy syf/mają najwięcej warnów? Jak to jest, że nigdy nie skarży się osoba z pojedynczym warnem, itp.? Warny nigdy nie są rozdawane "za nic", a jeżeli są dane nieuczciwie, przez błąd/niedopatrzenie, to wystarczy napisać i rozwiązać problem, już nie raz były usuwane warny u użytkowników.

Ta wstawka "jeśli jednak dalej obstajesz przy szukaniu priva to najlepiej wypada ten, który poleca PanZeus.jeśli jednak dalej obstajesz przy szukaniu priva to najlepiej wypada ten, który poleca PanZeus." jest wrzucona na siłę a reszta to totalny bullshit offtopowy za co też inni dostali. Jak już uważałeś że jednak jest inaczej i zdjąłeś sobie warna było to zrobić też z innymi.

Ja dodam tak tylko od siebie, że nikt nie powinien móc sam sobie punktów karnych usunąć ponieważ nawet jeśli ma się racje i się nie powinno ich dostać to usunąć moderatorowi powinien je Aeth żeby potem właśnie nikt nie mówił,,Moderatorzy nie są równi i sami sobie punkty ściągają".

Warn dla Derpblade został przywrócony, a także został on pouczony, że takich akcji prawa robić nie ma.

Na koniec powiedzcie mi tylko jedno, jak to jest, że gdzie nie spojrzeć, to niemalże wszystkie skargi są od osób, które robią na forum największy syf/mają najwięcej warnów? Jak to jest, że nigdy nie skarży się osoba z pojedynczym warnem, itp.? Warny nigdy nie są rozdawane "za nic", a jeżeli są dane nieuczciwie, przez błąd/niedopatrzenie, to wystarczy napisać i rozwiązać problem, już nie raz były usuwane warny u użytkowników.

To ja też się poskarżę, a co! Tyle postów nabiłem, a wciąż dostaje warny... Tak nie może być! Żądam rangi vip i brak możliwości banowania i warnowania!

A coby nie było offtopu, to powiem że to trochę nie dobrze, jak mod sam sobie odejmuje warna. Jak dla mnie tylko osoba która dała warna, powinna być wstanie go zdjąć.

Jak to jest z panem derpblade ponoć sam sobie warny ściąga, kiedy reszta dostaje.

Miałem nic nie pisać ale jakoś tak mi w oko inny temat wpadł na temat tego jegomoscia i broniąca go garstka że dobrze warny daje itp. Itd.

Jak to w końcu z tym jest ?