Heroes of three kingdoms

Witam, szukam osób do wspólnej gry w Hotka (prywatny serwer). Sentyment do tej starej gry ciągle się u mnie utrzymuje. Od paru dni gram na tym serwerze pod nickiem Vredny. Jeśli ktoś kiedyś grał w Hotka i ma ochotę sobie przypomnieć dawne czasy to zapraszam. Mile widziane również nowe osoby, które nigdy nie miały styczności z tą pozycją, jak coś to chętnie pomogę w grze.

Link do strony: http://hotkphoenix.com/

kurcze pamiętam jak ta gra wyszła jeszcze chyba bylem w szkole sredniej i grałem w to i podobało mi się a potem jakoś urwało się i nie pamiętam czemu nawet, spoko gierka była !

Ja swoją przygodę zacząłem jakoś na trzy miesiące przed oficjalnym zamknięciem. Później były z przerwami prywatne serwery, aż do teraz. Grałem w wiele różnych mmorpg, ale w żadnej inne grze nie miałem tyle frajdy co w Hotku. Jak coś zapraszam do wspólnej gry.

ile jest średnio online na servie?

Pobieram, chce sobie sprawdzić

Z ilością osób to ciężko stwierdzić ile faktycznie jest online, ale nie ma co liczyć na tłumy. Mi akurat to nie przeszkadza, że mało osób gra. Sprawdzić zawsze można grę :)

Pobieram, chce sobie sprawdzić

Testujesz jeszcze grę?

Nie żebym robił jakąś wielką promocję, ale systematycznie coraz więcej graczy zaczyna grać, zwłaszcza w godzinach popołudniowych.

Nie gram już, szczerze mi sie nie chce

Ponawiam :)

Zapraszam do wspólnej gry w Heroes of Three Kingdoms.

Serwer stabilny, gram prawie miesiąc. Z dnia na dzień coraz więcej ludzi gra. GM jest aktywny w grze, często robi Eventy, również służy pomocą. Niedawno pojawiło się forum, na którym zamieszczane są regularnie różne poradniki itp. Ja również chętnie pomogę w opanowaniu gry, a także pokażę jak szybko zdobyć maksymalny poziom oraz jak zdobyć najlepsze przedmioty.

W grze znajdziecie mnie pod nickiem Avernus lub Vredny, pozdrawiam!

Siemanko, robię nową postać, gdyby ktoś chciał sprawdzić Heroes of Three Kingdoms to mógłbym wprowadzić w tajniki gry od samego początku. ;)

Witam, szukam osób do wspólnej gry w Hotka (prywatny serwer). Sentyment do tej starej gry ciągle się u mnie utrzymuje. Od paru dni gram na tym serwerze pod nickiem Vredny. Jeśli ktoś kiedyś grał w Hotka i ma ochotę sobie przypomnieć dawne czasy to zapraszam. Mile widziane również nowe osoby, które nigdy nie miały styczności z tą pozycją, jak coś to chętnie pomogę w grze.

Link do strony: http://hotkphoenix.com/