Nowy wygląd forum

Szanowni!

Jak już pewnie zauważyliście, wprowadziłem nową szatę graficzną dla forum, która ma na celu upodobnić je do portalu. Jest jeszcze kilka błędów, ale styl jest już używalny. Zachęcam do wytykania błędów, tak z pewnością doprowadzimy go do perfekcji dwa razy szybciej! :)

Pięknie jak zawsze.

Pięknie to wygląda i poszerza mój zakres trollowania również o to forum Kappa

Coś tu jest nie tak... A gdzie hejty? Gdzie narzekanie, że stary wygląd był lepszy i odchodzicie jak nie przywrócą? Co się stało z tym forum to ja po prostu nie wierzę.

A tak poza tym to dla mnie spoko :D

PS> A okej już widzę hejty na stronie głównej, idę robić popcorn :v

Dalej brakuje działu/poddziału dla Warframe...

@goomowiec wystarczyło napisać temat w serwisie. Tak czy siak spróbuję załatwić dział do Warframe. Pozdrawiam :)

Mam taki za***isty, wielki kwadrat na górze na całą strone

Szanowni!

Jak już pewnie zauważyliście, wprowadziłem nową szatę graficzną dla forum, która ma na celu upodobnić je do portalu. Jest jeszcze kilka błędów, ale styl jest już używalny. Zachęcam do wytykania błędów, tak z pewnością doprowadzimy go do perfekcji dwa razy szybciej! :)

Od dawna się nie udzielam, ale zawsze zaglądam. Niedługo stuknie mi tutaj 10 lat i smutno patrzy mi się, że to forum to umarło. Kiedyś jako moderator spędzałem masę czasu nad tym forum, planowałem jakieś pomysły na rozwój, kilka pomysłów nawet wcielono w życie. Smutno trochę :confused:

2lajki

Gratuluje administracji świetnie skopanego forum na które na bardzo chętnie wpadałem. Jestem ciekaw tylko co administracja miała w głowie zmieniając świetny silnik IPB na coś tak bardzo zwalonego? Jeżeli macie tą strone już w głębokim poważaniu to nie lepiej było wystawić ją na sprzedaż ? To forum upada przez Was drodzy admini, skopaliście to już doszczętnie nie wiem co Wami kierowało i chyba nie chce wiedzieć. Szkoda mi tego forum bo kiedyś wpadałem tutaj bardzo często teraz jest to rzadkość bo żeby wejść i coś przeczytać w sposób przejrzysty i wygodny to mija się z celem. Dlatego też chciałbym pogratulować Wam z całego serca za tak zwalone forum. Fajnie tylko, że Wasze obiecanki poszły w niepamięć. Jednak zasada lepiej dużo mówić, a mniej robić u Was działa doskonale.

4lajki

To forum to jest tragedia tak nieczytelne zero spójności, szkoda kiedyś to wyglądało bardzo dobrze a teraz?

Raczej z forum już nic się nie zmieni - zostawili je tak jak jest i skupili sie na portalu z blogiem guru bo to robi $$$$, a forum nie :wink: