FFXIV Complete Edition - zwykła czy kolekcjonerska?

Witam, tak jak w temacie dobijam do 30 lvl na trialu i chcę zakupić gierkę w wersji cyfrowej (PS4). Tylko nie wiem czy warto inwestować w wersję kolekcjonerska która jest droższa o ponad 150zl. Trochę mnie kusi ten fat Chocobo :P. Jakie są wasze opinie na ten temat?

stormblooda kup bo ma wszystkie dodatki i 30 dni

Kolega chyba pytał o coś innego. ;)

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz wydawać teraz 150 zł więcej, możesz zawsze później zrobić upgrade do edycji kolekcjonerskiej. Ja kolekcjonerki Finala kupuję dla zasady, ale powiem Ci szczerze, że ichniejszych mountów rzadko używam, bo mam jednego ulubionego i jego się trzymam. Z Tobą może być podobnie. Poza tym są inne metody na otrzymanie w grze podobnie wyglądającego fat chocobo.

@Blath @xplode11 dzięki za odpowiedzi tak szybko! Wystarczy że kupię stormblooda w kolekcjonerce i dostanę podstawkę dodatki i gifty kolekcjonerskie ze stormblooda ?

Ps wiem zbaczam z tematu ale zaintrygowało mnie to :P. No i pamiętajmy że chodzi o wersję na PS4, a z tej platformy lubią wydawcy doić...

Nie, jak kupisz kolekcjonerkę ze SB, to masz gifty kolekcjonerskie tylko ze SB i -wydaje mi się - podstawki HW i ARR. Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto w ten sposób kupował, ja kolekcjonerkę HW i ARR kupiłam jeszcze przed wyjściem SB.

Też gram na ps4, powiem Ci że lepiej kupić odrazu całą kolekcjonerke bo wychodzi gdzieś 170zł.
A jakbyś miał kupować osobno to wyjdzie ponad 300. Sam brałem kolekcje i gram, jak coś to pisz, to można pograć też :D

Witam, tak jak w temacie dobijam do 30 lvl na trialu i chcę zakupić gierkę w wersji cyfrowej (PS4). Tylko nie wiem czy warto inwestować w wersję kolekcjonerska która jest droższa o ponad 150zl. Trochę mnie kusi ten fat Chocobo :P. Jakie są wasze opinie na ten temat?