Cabal 2

Dobra, walić Mu Legend. Pobieram Cabal 2 US, bo widzę, że nie ma EU wersji i szukam jakiejś polskiej gildii, która pomoże mi wszystko ogarnąć.

Cabal 2 to najwiekszy crap na rynku nie polecam tej gry nikt tam nie gra dziwne ze jeszcze nie zamkneli tego shitu

I mowie to z bólem serca bo swoje konto w cabalu 1 sprzedalem po 6 latach grania przy premieze cabal 2 i do dzisiaj sobie pluje w jape ze ten cabal 2 wogole powstał

Zaraz obczaję, mam 99% już.

Może parujacego szamba wyleje ci sie przez monitor na klawiaturke nie warto

Ta nie warto. Pustki straszne.

Jakieś inne mmorpg polecasz? Bardziej grindówkę

Grind to tylko Flyff :D

Polecam Teso albo Cabala NA tam jest ludzi jak w eu w 2014r nonstop red servery

Ja tam od kilku dni gram w cabala2 i bawię się świetnie. Co prawda testuje sobie klasy więc mój max to około 20lvla ale gra mi się przyjemnie ^^

Pustki straszne to fakt bo osoby które pozostały w grze mają raczej max lvl a o nowe osoby ciężko...

Ostatnio próbowałem się wciągnąć w:

Cabal1 - To już nie to samo co dawniej, gra strasznie uproszczona (jak większość starych tytułów), dużo botów. Lipa

Aion - jakoś nie mogę się przekonać do tej gry a podchodzę już chyba 4 raz. System premium raczej odpycha

ESO - w sumie ludzi dużo ale jakoś nie czuje, że gram i się rozwijam przez to skalowanie lvla

Black Desert - Kupiłem, pograłem kilka dni i już żałuję no ale może jeszcze kiedyś powrócę. Odpycha mnie styl walki (lubię stare dobre point and click ;P)

WoW - Bawiłem się świetnie do końca triala, po zakupie battlechesta grałem mało... ze względu na pracę i inne obowiązki, abonament zleciał... wyrzucanie kasy w błoto jeśli chce się grać raz na pare dni. Model gry z abonamentem raczej nie dla ludzi pracujących :/

Dobra, walić Mu Legend. Pobieram Cabal 2 US, bo widzę, że nie ma EU wersji i szukam jakiejś polskiej gildii, która pomoże mi wszystko ogarnąć.