Najstabliniejszy prywatny server legion

witam,orientuje sie ktoś które jest teraz dobry? bo wiem ze valhalla wow został zdjęty przez blizzarda

nie ma takich

jakies opinie o wow circle?

Ruskie gówno szkoda czasu.

polecam wowfreakz na legionie jak trzeba pomocy to smialo pisz na w nick norilla

Prywatny serwer na legionie. To wtedy chyba nie jest to WoW tylko WoB, World of Bug. Nie polecam OP grać na legionie jeśli chodzi o prywatne. Btw takich tematów było parę ostatnio, poszukaj też tam. Myślę, że nie wiele się zmieniło.

Freakz jest w miarę stabilny

Sunwell :) Masa graczy i administracja która kocha to co robi :) Rozwija polską scenę wowa.

Ten pyta o legion a koles mu o Lich Kingu XD GG

Ale jaki sens jest grać na prywatnych serwerach na aktualnym(powiedzmy) patchu? Przecież tam połowa rzeczy kompletnie nie działa. Istnieje Freakz, ale nie ma to raczej potencjału na cokolwiek ambitniejszego.

ponieważ, nie chce wydawać na globala i grindować na 1x tylko cos pograć sobie na legionie nie musi dzialac nie wiadomo ile ale tak w miare stabilnie żeby mógł coś ugryźć tego dodatku,próbowałem wow-circle ale same ruski nie za ciekawie sie gra,chyba zagram na freakz

No nie? Jeszcze te wcześniejsze można zrozumieć. Doświadczyć starych dodatków w pełnym ich potencjale. Ale najnowszy? Który jeszcze jest tak oskryptowany że gra na privie to musi być KATORGA.

OH wait. Ostatnio liznałem Prywatnego serwera bo problemy z $$$ i wgl.

No i skasowałem... Nie da sie grać. XD

NIE DOŚWIADCZYNIE NA PRIVIE LEGIONU.

Nie działają kampanie Order Hallów dla klas. (Czyli największy atut Legionu jak dla mnie.: Lore hehehe survival hunterem z Rexxarem <3 )

Nie działa większośc world questów.

Nawet na demon hunterze COMBO double jump rush nie działa czyli podstawowa mechanika DH.

No nie? Jeszcze te wcześniejsze można zrozumieć.   Doświadczyć starych dodatków w pełnym ich potencjale.  Ale najnowszy? Który jeszcze jest tak oskryptowany że gra na privie to musi być KATORGA. 

 

OH wait. Ostatnio liznałem Prywatnego serwera bo problemy z $$$ i wgl. 

No i skasowałem... Nie da sie grać.  XD

 

NIE DOŚWIADCZYNIE NA PRIVIE LEGIONU. 

 

Nie działają kampanie Order Hallów dla klas. (Czyli największy atut Legionu jak dla mnie.: Lore  hehehe survival hunterem z Rexxarem  )

Nie działa większośc world questów. 

Nawet na demon hunterze COMBO double jump rush nie działa czyli podstawowa mechanika DH.

a mowisz o konkretnym serverze teraz?

Na żadnym nie działa order hall i jego kampania. jest niewielka ilość WQ, mount DH ma 60% a nie 160% prędkosci ruchu.

Nie ma wszystkich broni artefaktowych, nie ma wszystkich skórek dla nich. Czyli kolejna rzecz do tyłu jako cel naszej gry.

Jako że nie ma wszystkich broni artefaktowych nie ma grywalnych wszystkich subklas postaci

@xarezz jedna podstawowa zasada jeśli chodzi o prywatne serwery WoW'a

Vani i King - stabilne znajdziesz

Cata - pewnie też coś jest

Pandziaki - jak znajdziesz 50-70% sprawny to jest OK

WoD - do 20% jest naprawdę super

Legion - do 5% jest bosko ^^

Kolejna sprawa każdy priv, który byłby z najnowszym dodatkiem nie ma prawa bytu bo jeśli Blizzard dajmy olewa te ze starym contentem to z tym najnowszy już pewnie nie.

Sunwell i Warmane chyba najstabilnijesze i najpewniejsze aktualnie.

Warmane polecam. Pandy stabilne i da się fajnie grać ^^ Wiadomo że na globalu wszystko działa lepszy i wgl ale jak wbijam raz na tydzień na wowa to mi się nie opłaca pompować kasy w global

Sunwell i Warmane chyba najstabilnijesze i najpewniejsze aktualnie.

Kolejny mądry który kolesiowi poleca na wotku.... xd Czytacie tematy w ogole?

Sam mu przecież odradzasz granie na privie legionu to co pozostaje?

Polecić jakieś zamienniki w tym wypadku jak nie chce globala to stabilny priv na innym dodatku lub inną grę.

W takim wypadku wystarczy odradzić autorowi WoWa, bo granie na privach, zwłaszcza tych Legionowych to katusze i masochizm.