Najstabliniejszy prywatny server legion

Pozostaje nie wtrącać swoich marnych 3 groszy. Jeżeli szukałby innej gry napisałby w temacie "Szukam GRY"

Najstabilniejsze serwery bazują na MOPie

Kolejny mądry który kolesiowi poleca na wotku.... xd Czytacie tematy w ogole? 

Warmane nie ma tylko Wotka.. także nie wiesz to zamknij paszczę :D Bo to Ty nie sprawdzasz tego co inni pisza i szczekasz

Warmane nie ma tylko Wotka.. także nie wiesz to zamknij paszczę  Bo to Ty nie sprawdzasz tego co inni pisza i szczekasz

Masz szczęscie ze dzieckiem nie jestem to odpysknąć potrzeby nie widzę.

Firestorm'a autor tematu niech sprawdzi. .

Jako osoba która nie lubi tracić pieniędzy na głupoty (gry) Bez gadania polecam ci grać na globalu albo w ogóle.

gram na wow-freakz i mysle że moge polecić graczom prywatnych serwerów daje radę ;)

Nie ma tego co szukasz, blizzard w ogole tak ostro zamyka ostatnio prywatne serwery, ze "stabilne privy" juz nie istnieja.

Dodatkowo, wypusci oficjal classika niszczac w tym polowie sceny sensownych privow, zamkneli glownege boty do WoWa wiec beda mieli teraz czas sie tym zajac.

Privy to jedynie WoTLK, ew. CATA/Vanilla

TBC, MOP, Draenor, Legion nie ma.

Ja pogrywam na monster-wow, zapraszam do ally.

ponieważ, nie chce wydawać na globala i grindować na 1x 


Weź ty lepiej trzymaj się od WoW'a z daleka z taką mentalnością, dobrze ci radze, tylko czas stracisz xD

witam,orientuje sie ktoś które jest teraz dobry? bo wiem ze valhalla wow został zdjęty przez blizzarda