9MM Online

9MM Online cover image
1.91 / 5
Głosów:22
StrzelankiZręcznościowe
Oficjalna Strona

9MM Online to shooter MMO oparty na silniku upadłej już gry o nazwie Mercenary Wars. Gra została stworzona przez studio Beehive networks, a wydana przez Funizen. W chwili pisania tego tekstu pokoje niestety świecą pustkami i umiejętności często trzeba szlifować na postaciach sterowanych przez komputer (MMOFPS z botami to niestety kiepskie połączenie). Ciekawą funkcją w grze jest system combosów. W chwili zabicia oponenta uaktywnia się zegar, który odlicza sześć sekund. Jeżeli w tym czasie uda nam się odstrzelić kolejnego gracza zegar rozpoczyna ponownie odliczanie. System statystyk nie jest zbyt ciekawy i niestety nie pozwala nam na rozwój postaci, który każdy kojarzy z gier RPG. 

Rodzaje broni są dosyć standardowe i twórcy nie zaskakują gracza w tej kwesti. Należy pamiętać, że to nie jest jeszcze finalna wersja gry, więc może oprócz zwykłych pistoletów, karabinów i snajperek pojawią się nieco ciekawsze mieszanki. Grafika w 9MM Online nie jest idealna. Miejscami "pachnie" CSem i mówiąc to mam na myśli kwadratowe tekstury, a nie jakość rozgrywki.

Gra oferuje nam trzy tryby gry:

- Death Match - tego chyba tłumaczyć nie muszę

- Plant The Bomb - tryb bomby 

- Mercanary War - Rozgrywka z botami, zróżnicowany poziom trudności

Za każdy rozegrany mecz dostajemy punkty doświadczenia i wirutalną walutę. Punkty doświadczenia póki co niczego oprócz pozycji w rankingu niedeterminują. 

Uwaga: 9MM Online zostało zamknięte i gra nie jest już dostępna.


Dodany przez Shad0w około 13 lat temu


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube