9Dragons

9Dragons cover image
3.50 / 5
Głosów:163
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Gra 9Dragons jest przedstawicielem gier z gatunku MMORPG, których akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach.

Gra opiera się na systemie klanów, które są nazywane smokami. Tytuł gry odzwierciedla dziewięć klanów/smoków, na których skupiona jest fabuła tej produkcji. Co ciekawe, każdy z klanów specjalizuje się w innym zestawie broni – dla przykładu klan Demon, specjalizuje się w saberach (szablach) oraz fistach (pięściach), a klan Thief w spearach (włóczniach) oraz axe'ach (toporach) itd. Mnogość klas w grze jest zadziwiająca. Każdy klan ma 4 indywidualne klasy, o oryginalnych, ciekawych umiejętnościach.

W grze możemy uczyć się również stylu walki „Kung – Fu”, aby wraz ze wzrostem poziomu postaci, wkraczać na coraz wyższe stopnie mistrzostwa sztuk walki. Grafika w grze prezentuje się co najmniej atrakcyjnie, jak na czasy, w których powstała. Bardzo ładnie wykonane modele postaci, mnóstwo potworów które staną nam na drodze, oraz potężna ilość broni oraz zbroi, które możemy kupić lub „wydropić” z wielu dostępnych w grze bossów czy specjalnych przeciwników.

Świat gry niestety lub "stety" (zależy co kto lubi), nie jest otwarty tak, jak dla przykładu, w Lineage II, lecz są to całkiem obszerne, zamknięte mapy tak, jak to miało miejsce np. w Cabalu.

Aktualizacja: 15 lutego 2016 firma GamesCampus zakończyła wspieranie gry, oficjalne serwery zostały wyłączone.  Projekt został jednak wskrzeszony przez nowego wydawcę - RedFox Games, jako 9Dragons Awaken.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


94 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube