9Dragons: Kung Fu Arena

9Dragons: Kung Fu Arena cover image
3.00 / 5
Głosów:2
ZręcznościoweBijatyki3dBattle royale
Oficjalna Strona

9Dragons: Kung Fu Arena to wyjątkowe battle royale, które opiera się w całości na wyjątkowo popularnym swego czasu MMORPG 9Dragons. Fabuła gry podobnie jak w oryginale krąży wokół sztuk walki oraz legendarnych szkół, w których uczono starożytnych technik.


Warstwa Fabularna

Gracze przyjmują role najemników przeczesujących ruiny dziewięciu legendarnych szkół na wyspie Gado. Dawne siedziby klanów skrywają klucze do ukrytej komnaty, w której spoczywa dziedzictwo Dziewięciu Smoków. To tajemnica, której poznanie ma zapewnić potęgę potrzebną do rządzenia całym światem. Rozwiązanie starożytnej zagadki jest więc warte zachodu. Tych, którzy poznali plotki o miejscu ukrycia skarbu, jest jednak zdecydowanie zbyt wielu.

Rozgrywka

Esencją gry są arenowe mecze na wspomnianej wyspie Godo, która staje się krwawym polem bitwy. Każdy z uczestników zabawy podczas właściwej rozgrywki jest postawiony w pozycji "sam przeciwko wszystkim". Oznacza to mniej więcej tyle, że zwycięzcą danego meczu może być tylko jedna osoba - ta, która jako ostatnia pozostanie jeszcze przy życiu.

Gracze zaczynają każdy mecz bez żadnego ekwipunku. Muszą jak najszybciej pozyskać go w świecie gry, by przygotować się do konfrontacji z innymi graczami. W tej grze nie zawiera się sojuszy. Tutaj każdy odpowiada sam za siebie i musi mieć oczy dookoła głowy. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym, walka jest zręcznościowa i nastawiona na starcia w zwarciu przy pomocy broni białej. Styl walki postaci zmienia się w zalezności od tego, jakiej broni używa.

Technikalia

Za tę produkcję o wysokiej jakości oprawie audiowizualnej odpowiada studio Joongwon. Gra ma dosyć brutalny charakter, więc jest polecana dla starszych graczy.

9Dragons: Kung Fu Arena przewiduje wspólną zabawę dla maksymalnie 50 graczy.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube