Villagers & Heroes

Villagers & Heroes cover image
3.09 / 5
Głosów:22
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Villagers & Heroes (wcześniej znane jako A Mystical Land) to bardzo barwna gra 3D fantasy MMO rozgrywana poprzez przeglądarkę internetową. Po zalogowaniu się do świata gry, gracz wstępuje w fajną krainę pełną różnych stworów. Jak na grę via WWW jest tu dostępnych całkiem sporo dodatkowych smaczków jak system domków czy całkiem rozwinięty system craftingu (gotowanie, łowienie ryb, kowalstwo, obróbka drewna). Samo sterowanie postacią jest rozbudowane i odbywa się całkiem podobnie jak w grach takich jak RoM czy Allods Online. 

W grze naturalnie mamy do wyboru parę klas:

Warrior – znakomicie posługuje się orężem. Postać odporna na zadawane obrażenia fizyczne

Wizard – mistrz ataków magicznych, które mogą skrzywdzić nawet parę potworków naraz. Czary żywiołów ognia i wody.
Hunter – trochę taki łotrzyk, jakiego można znać z innych gier. Potrafi się zakraść po cichu i szybko wyeliminować swoją ofiarę.

Priest – klasa, która posługuje się magią ziemi, możliwość odnawiania punktów życia

Trzeba przyznać, że Villagers & Heroes to całkiem niezła propozycja wśród gier przeglądarkowych, która chociaż trochę postarała się zabłysnąć na tle innych oklepanych już projektów. Mamy tutaj wszystko co zadowoli fana fantasy MMORPG, a mam tu szczególnie na uwadze magiczne królestwa ze wspaniałymi zamkami, magiczne mikstury, potwory, tytuły do zdobycia oraz zaawansowany crafting. Jest też sporo questów do wykonania, które można zrealizować samemu lub też z przyjaciółmi w ramach party. 


Dodany przez admin prawie 11 lat temu


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube