Age of Wulin

Age of Wulin cover image
3.45 / 5
Głosów:55
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Age of Wulin to europejska wersja orientalnego MMORPG o szukach walki, wydawanego globalnie pod nazwą Age of Wushu. Wszystko, począwszy od niezłej grafiki, poprzez muzykę, aż po ogólny klimat mówi do nas głośno i wyraźnie "Witamy w średniowiecznych Chinach".

W grze nie ma klasycznego systemu poziomów, który został zastąpiony kultywacją, czyli rozwijaniem wybranych przez nas dyscyplin. Tych ostatnich nie brakuje, gdyż mamy do wyboru jedną z ośmiu szkół walki, które łącznie oferują kilkadziesiąt różnych stylów i rodzajów broni, począwszy od eleganckiego miecza, poprzez gołe ręce, aż po trujące rzutki.

Wbrew pozorom Age of Wulin nie ogranicza się tylko do walki i oferuje szereg rozmaitych rozrywek i umiejętności, między innymi możemy stać się adeptem sztuk pięknych, rzemieślnikiem, porywaczem, a nawet wykastrować się i zostać eunuchem.

Świat gry jest otwarty i oferuje możliwość PK, więc miejcie się na baczności. Mamy także duże możliwości poruszania się za sprawą wielokrotnych skoków, biegania po ścianach i tak dalej.

Do wad można zaliczyć nieco sztywny system walki oraz skomplikowany interfejs. Całość jest dostępna w systemie free-to-play pod banderą europejskiego oddziału gPotato.


Dodany przez Ozonek ponad 10 lat temu


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube