Akaneiro: Demon Hunters

Akaneiro: Demon Hunters cover image
2.77 / 5
Głosów:13
RPGZręcznościowePrzygodowe
Oficjalna Strona

Akaneiro: Demon Hunters to darmowa przeglądarkowa gra action-RPG studia Spicy Horse, znanego z gry Alice: Madness Returns. Tytuł został ufundowany na Kickstarterze a sam jest oryginalną adaptacją bajki o Czerwonym Kapturku. 

W grze wcielamy się w Czerwonego Kapturka będącego łowczynią demonów. Akcja jest osadzona w w dziewiętnastowiecznej Japonii co przejawia się w wielu motywach. Na początku gry zostajemy zesłani na wyspe Hokkaido. Walczymy tam z potworami zagrażającymi spokojnemu życiu wieśniaków. 

Akaneiro: Demon Hunters całymi garściami czerpie z serii Diablo. Celem gracza jest likiwdowanie różnorodnych hord potworów i zwierząt w tym grożnych wilków oraz wykonywanie licznych zadań. Zdobyte doświadczanie przeznaczamy na własny rozwój. Do dyspozycji graczy twórcy oddali wiele róznorodnych broni oraz pancerzy wpływające na mobliność postaci. 

Twórcy grę okraszyli piękną i szczegółową grafiką, która podstawy bierzez z japońskich obrazów. Jest ona przesycona kolorami i rysowana specyficzną kreską. Tytuł obecnie jest w prodkucji a jego premiera przewidziana jest na wrzesień.

  • + Temat
  • + Grafika

Dodany przez mariusz12345d prawie 11 lat temu


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube