Albion Online

Albion Online cover image
3.69 / 5
Głosów:52
RPGZręcznościoweSandboxFantasy3d
Oficjalna Strona

Albion Online to również jeden z faworytów do zgarnięcia pierwszego miejsca w naszym i nie tylko naszym rankingu na Najlepsze gry MMO 2017 roku.

Dzieło Panów z Sandbox Interactive cechuje otwarty świat, otwarte PvP (możemy zabijać innych graczy), otwarta ekonomia znajdująca się w rękach samych graczy („zbuduj i rozwijaj własne gospodarstwo rolne z uprawami i zwierzętami, korzystaj przy tym z zupełnie nowych budynków. Produkuj żywność i wspieraj działania wojenne Twojej gildii lub sprzedawaj żywność na rynku i ciesz się z zysków”) oraz otwartość w kreowaniu postaci. Tak zwana Tablica Przeznaczenia – przypominająca drzewko z Path of Exile – pozwoli wam stworzyć wyjątkowego bohatera, który będzie specjalizował się w jednej lub kilku „gałęziach”. Całość uzupełnia bardzo rozbudowana Alchemia oraz Crafting, który nie jest tylko biernym systemem, ale bardzo ważną częścią Albiona.

Przygotujcie się na całkowicie nowy wymiar MMORPG, która wymaga od was nie tylko ogromnej ilości czasu (Albion Online nie jest opcją dla „niedzielnych graczy”), ale również wiedzy na temat świata gry i jego funkcjonowania. Tutaj zawsze znajdzie się coś do roboty. Guild vs Guild, walki o zamek, wyzwania PvE, Czarny Market, rolnictwo, budowanie domów itd.

Na koniec musimy jeszcze wspomnieć o multiplatformowośći Albion Online. „To pierwsza prawdziwie wieloplatformowa gra MMO, dostępna dla systemów Windows, Mac, Linux i Android, w której wszyscy gracze grają na jednym głównym serwerze w olbrzymim świecie”.


Dodany przez Kajm ponad 10 lat temu


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube