Archlord X : The Chronicles

Archlord X : The Chronicles cover image
2.85 / 5
Głosów:26
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Archlord X to kolejna darmowa gra MMORPG fantasy zaprezentowana przez firmę Webzen. Grafika w grze została wyraźnie podrasowana, a interfejs użytkownika przeszedł znaczącą przebudowę na plus. 

 
Archlord X oprócz początkowego człona nazwy jest bardzo mocno związany z Archlordem pod względem wyglądu świata gry oraz samej fabuły. Archlord X na osi czasu znajduje się około 100 lat po swoim poprzedniku, gdy świat Chantry pogrążył się w chaosie. Motywem przewodnim omawianej produkcji są masowe walki w trybie PvP, które będą realizowane pomiędzy występującymi w grze rasami na parę różnych sposobów.
 
Najciekawszym trybem walki jest "Shrine Battle". Dynamiczne walki w odstępie 4 godzin odbywać się będą w ośmiu kaplicach, które mieszczą się w samym centrum kontynentu Chantry. W bitwach do zdobycia będą specjalne buffy, punkty charyzmy oraz autoryzacje niezbędne do odwiedzenia dungeonów. 
 
Raz na w miesiącu odbywać się będą potyczki z cyklu "Archlord Final Battle". Schemat trochę już znany z tradycyjnego Archlorda. Najlepszy wojownik zgarnia władzę na serwerze i specjalne przywileje w postaci elementów ekwipunku czy wyglądu postaci.
 
Co dwa tygodnie brać będzie można udział w evencie "Castle Siege". Jest to wydarzenie, które przypadnie do gustu członkom gildii, których liczebność mieści się w przedziale od 10 do 100 graczy.  W potyczkach pomiędzy gildiami do zdobycia czekają specjalne dunegony, miejsca do zdobywania doświadczenia oraz uzbrojenie wraz z ozdobnymi szatami dla członków konkretnego teamu. 
 
Ostatnim ciekawym trybem zabawy jest "Dungeon & Field System", w którym brać mogą udział gracze zgrupowani w party. Tryb jest aktywny cały czas i polega on na różnych walkach z przedstawicielami odmiennych ras. Tłem walk są dungeony i specjalne pola walk, na których można zgarnąć bardzo atrakcyjne przedmioty. Dodatkowym urozmaiceniem jest eliminowanie bossów, z których loot też będzie zadowalający.
 
Sporym ułatwieniem dla "samotnych" graczy będzie system, który pozwalać będzie na sprawne wyszukiwanie party z graczami z podobnym poziomem lub określonymi klasami postaci. Dodatkowo hanel przedmiotami zostatnie uproszczony i pozwalać będzie na wymianę itemkami bez rozstawiania własnego stoiska w centrum miasta. 
 
Pod koniec miesiąca rozdajemy klucze na zamkniętą betę Archlorda X, a więc bądźcie czujni!

Dodany przez admin ponad 12 lat temu


35 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube