Auto Club Revolution

Auto Club Revolution cover image
3.04 / 5
Głosów:28
ZręcznościoweSportoweWyścigoweSymulatory
Oficjalna Strona

Auto Club Revolution jest to w pełni licencjonowana sieciowa gra wyścigowa pod rąk programistów ze studia Eutechnyx. Studio ma swoim dorobku już kilka dobrych i znanych gier wyścigowych np. Supercar Challenge lub The Fast and the Furious. Bogate doświadczenie twórców pozwala stwierdzić, że ACR będzie dobrym tytułem i tak też jest.

Grę zaczynamy z pewną pulą gotówki i samochodem o średnich osiągach a naszym celem będzie pokonanie wszystkich graczy i dostanie się na szczyt rankingu po drodze kupując nowe, podzielone na klasy samochody marek takich jak Jaguar, Lotus, Pagani, BMW, Mini, Bugatti, McLaren, Bentley czy Chevrolet w tym historycznych i wielu innych bo do gry ciągle są dodawane nowe pojazdy a sama gra znajduje się w otwartej becie.  Wszystkimi samochodami przyjdzie  się nam mierzyć z przeciwnikami na odwzorowanych torach z całego świata jak i na fikcyjnych pozwalających w pełni przekonać się o mocy swojego samochodu.

Auto Club Revolution działa w przeglądarce po uprzednim pobraniu odpowiednich plików. Gra jest wykonana solidnie, nie wymaga mocnego sprzętu a sama grafika jest szczegółowa i pełna detali. W tytule zaimpletowano system mikro płatności aczkolwiek ACR nie wymusza wydawania pieniędzy gdyż wszystkie samochody i części możemy kupić za zdobyte kredyty w grze lub wygrać w często organizowanych turniejach.  Tytuł stanowi dobrą alternatywę dla płatnych gier oraz wybija się też przed szereg oficjalnymi licencjami. 

  • + System mikropłatności
  • + Licencje
  • + Ciągłe dodatki, nowe samochody
  • + Grafika
  • - Drobne błędy

Dodany przez Artcik prawie 13 lat temu


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube