Battle Dawn

Battle Dawn cover image
2.00 / 5
Głosów:4
RPGStrategiczneEkonomiczne
Oficjalna Strona

Coś dla fanów strategii oraz gier a'la Plemiona. Turowa gra strategiczna via WWW z trzema "klimatami" do wyboru. Mars- Przyszłość, Earth - Teraźniejszość, Fantasy - Średniowiecze. Od tego, który wybierzemy zależy na jakiej mapie przyjdzie nam walczyć, dostępność surowców, jednostek i ich rodzaj oraz budynki, które będziemy stawiać. Mapy są ogromne i reprezentują jeden serwer, które dzielą się na rodzaj rozgrywki, a raczej jej prędkość. Jest ona określona w turach, w grze zwanymi "tick" i takowy trwa 60,30 lub 20 min, w zależność od ustawień wybranego serwera, który nie jest permamentny i po określonym czasie cała rozgrywka jest resetowana. 

Cała gra skupia się na tworzeniu własnego "królewstwa" i zarzadzania nim, aby stało się najpoteżniejsze. Występują sojusze, najazdy, wojny. Grafika jak najbardziej OK, aczkolwiek czegoś wydaje się brakować. Interface rozłożony schludnie i nie wadzi w całym oglądzie sytuacji. 

Bardzo duża ilość graczy, zaś największa na szybkich mapach, gdzie tura trwa 20 lub 30 min. W całość bardzo dobrze wprowadza tutorial, który jest przemyślany i podaje nam podstawy gry na talerzu, a wręcz nas nimi karmi i prowadzi za rękę. 


Dodany przez siemien około 10 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube