Battlefield Play4Free

Battlefield Play4Free cover image
3.58 / 5
Głosów:72
StrzelankiZręcznościowe
Oficjalna Strona

Kolejna (po Battlefield Heroes) sieciowa, i co najważniejsze darmowa odsłona najpopularniejszej serii strzelanek od EA Games. Nie jest to jednak nowa gra, bo w BF Play4Free znajdziemy wiele nawiązań do drugiej części Battlefield’a, w tym wiele, podobnych map, klas postaci i karabinów. Otrzymamy też możliwość sterowania pojazdami bojowymi, odrzutowcami, czołgami i helikopterami.

Punkty dostajemy za prawie każdą czynność, począwszy od rozdania kompanowi dodatkowej amunicji, po jednorazowy strzał w przeciwnika. Oznacza to, że mapkę zakończymy z wynikiem (prawie na pewno) przekraczającym 1000 pkt.

Do wyboru mamy cztery klasy żołnierza: Assault, Medic, Engineer oraz Recon. Pierwszy jest uniwersalnym wyborem, medyk... to medyk, Inżynier odpowiada za naprawę pojazdów i dodatkowe porcje naboi, a Recon kampi na dachach i ściąga rywali z długaśnej snajperki.

Za każdy zdobyty poziom, odblokowujemy dodatkowe umiejętności, które zwiększają bonusy naszego bohatera. Może to być dodatkowe życie, szybkość przeładowywania lub zwiększenie siły w karabinie.

Battlefield Play4Free cechuje mała instalka, lecz ogromna grywalność. Pozycja obowiązkowa na polu dzisiejszych MMOFPS’ów. 


Dodany przez guru około 13 lat temu


58 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube