BeastWorld

BeastWorld cover image
3.79 / 5
Głosów:14
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Polska lokalizacyjna gra MMO na komórki. Co oznacza "lokalizacyjna"? A tyle, że Wasz telefon jest namierzany (po wyrażeniu uprzednio zgody oczywiscie) i Wasza postac jest tam gdzie Wy. Gra się na terenie Polski.

Fabuła: Odwieczny pojedynek trzech ras: ludzi, wampirów i wilkołaków. Wybieracie po której stronie chcecie stanąć a potem zaczyna się przygoda. Jak w klasycznym MMO; walki, expienie, zbierania przedmiotów, wykonywanie misji itd.

Wszystko działa na kilku platformach. Podstawa to SMS'y (dla hardkorowców), ale do tego mamy całkiem spory serwis www oraz aplikacje do pobrania - JAVA i ANDROID. Najfajniej wygląda na Droidzie, bo widzicie bezpośrednio nałożony świat gry na mapy googla.

Gierka jest wciagająca, największy ubaw miałem na początku jak jeździłem rowerem po zbroję leżącą dwa kilometry dalej :) Im dłużej grasz tym bardziej wciąga Cię już sfera PvP, knucie, klany, spiski itd. Opcji jest dużo a do tego w styczniu 2012 ma wejść duży upgrade, dodają gospodarkę, jakieś budowanie budynków, 100 nowych itemów itd. Polecam szczególnie na dojazdy do szkoły/pracy. Nie ma to jak sprzedać parę head'ów innemu graczowi a zanim się ogarnie odjechać parę kilometrów.


Dodany przez TDA ponad 12 lat temu


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube