Big Farm

Big Farm cover image
2.92 / 5
Głosów:12
EkonomiczneSymulatoryTowarzyskie
Oficjalna Strona

Big Farm jest kolejnym tytułem który pozwala wcielić się nam w farmera tym razem w wykonaniu znanego zespołu z Goodgame. Na rynku jest wiele podbnych produkcji ale ta wyróżnia sie na tle konkurencji. 

Grę zaczynamy z małym zasobem gotówki i zaniedbaną, podupadającą farmą. Celem tego przeglądarkowego tytułu jest odniesienie jak najwiekszego sukces jako przedsiębiorczy farmer aby zostać nim z prawdziwego zdarzenia. Pierwszym krokiem będzie zasianie podstawowych ziaren a po uzyskaniu plonu ich sprzedaż i tak przez więszką część gry. Ale oprócz wielu rodzaji roślin mamy dostęp do kilku gatunków zwierząt w tym podstawowe krowy czy kurczaki. 

Po zdobyciu odpowiedniej gotówki możemy się pokusić o rozbudowanie naszej infrastruktury gospodarczej w przetwórnie i młyny co pozwoli nam jeszcze bardziej się wzbogacić. Na naszej farmie możemy wyprodukować praktycznie wszysystko a później to sprzedać kilenteli albo też zostawić na własny użytek. W grze nałożono nacisk na interakcje społecznie więc  możemy zakładać własne kluby ogrodnicze i rywalizować pomiędzy sobą przykladowo w tym kto zbierze szybciej sto koszy truskawek. Na uwagę zasługuje złożony dynamiczny system ekonomiczny oraz naprawdę świetna grafika. Gra jest idealną propozycją na wypróbowanie się w roli farmera.

 

+ Rozbudowana ekonomia

+ Zlokalizowana

+ Grafika

 

- Nużąca po dłuższym czasie


Dodany przez mariusz12345d ponad 11 lat temu


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube