BiteFight

BiteFight cover image
2.63 / 5
Głosów:16
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

BiteFight to bardzo znana, a wręcz kultowa gra przez przeglądarkę wydana przez niemieckie studio GameForge. Pewnie dostanie mi się za to, że dodaję tę grę dopiero teraz, ale będę w stanie to zrozumieć, bo trzeba jasno w tym miejscu przyznać, że gra ma lata świetności za sobą. Mimo wszystko dodaję, gdyż uważam, że kogoś może jeszcze ten tytuł zainteresować. Fabuła w BiteFight skupiona jest wokół niezbyt przyjacielskich stosunków między Wilkołakami, a Wampirami. Gracz może wybrać jedną z tych dwóch ras i jego zadaniem jest przyczynienie się do większej dominacji reprezentowanej przez siebie frakcji. 

Rozgrywka w samym BiteFight nie należy do najbardziej żywych. Jest to typowa gra przez przeglądarkę, której nie prorównamy z grami tradycyjnym. Tu wszystko trzeba wyklikać i przeczytać - czyli tak jak było parę ładnych lat temu w praktycznie każdej browserówce. Za zaplanowanie szeregu napaści na bogu ducha winnym ludzi czy też graczy z przeciwnej strony konfliktu, zdobywać można niezbędne do dalszego rozwoju dobra (głównie złoto). Zdobyte kosztowności pozwalają na zakup lepszego ekwipunku i nieustanną rozbudowę własnej kryjówki. 

Za każdą pomyślnie zakończoną walkę zdobywa się jeszcze dodatkowo punkty doświadczenia, które jak wiadomo przekładają się na wyższy poziom postaci. Od poziomu postaci uwarunkowane są także poszczególne atrybuty, które czynią postać coraz to silniejszą. W tym miejscu można już z czystym sumieniem postawić kropkę, gdyż gra nie oferuje nam niczego innego wartego opisania. 


Dodany przez admin prawie 13 lat temu


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube