Continent of the Ninth (C9 Online)

Continent of the Ninth (C9 Online) cover image
3.52 / 5
Głosów:289
RPGZręcznościowePrzygodowe
Oficjalna Strona

Continent of the Ninth Seal (C9 Online) to gra stworzona przez NHN Games (Hangame), popularną firmę pochodzącą z Korei Południowej. Wydawcą gry na rynku europejskim jest znany z takich gier jak MU Online czy Soul of the Ultimate Nation - Webzen. Gra jest darmowa z dostępnym Item Shop. Prace nad tytułem rozpoczęte w 2006 roku, przyniosły oczekiwany efekt w postaci jednego z lepszych, darmowych NON-TARGET MMORPG. W produkcję gry zaangażowano znawców wschodnich sztuk walk by odzwierciedlić ducha walki i wspaniałe, realistyczne sytle prosto z azjatyckich mat. 

 
Wielu z Was lubi gry z Storyline? W C9 do wykonania mamy ogromną ilość zadań oraz misji powiązanych bezpośrednio z głównym wątkiem fabularnym. W C9 Online niewątpliwie największą atrakcją jest bardzo rozbudowany system PvP. W grze dostępne są walki w formie meczy (arena 3vs3), przegrywa ten kto straci całość HP lub zostanie wypchnięty z planszy. System PK występuje w Intrusion Mode, na którym... możemy wejść do danej instancji i pozabijać "expiących" tam player'ów. Osoba zakładająca instancje może oczywiście wyłączyć wyżej wspomniany mod, by nikt z zewnątrz nie mógł im przeszkodzić w wykonywaniu zadania.
 
Wszystkie nasze wyczyny wpływają na pozycję w rankingach. W wersji KR mamy nawet Guild Wars i walki o zamek.
 
W grze dostępne mamy cztery postacie, są to: Fighter, Hunter, Shaman oraz Witchblade. Każda z postaci na poziomie 10 otrzymuje awans na stopień Elitarnego bohatera (Elite), kolejny awans dostępny jest na poziomie 20. Stajemy wtedy przed trudnym wyborem jednej z 4 dostępnych nacji. W wersji Koreańskiej dostępna jest 4 droga rozwoju postaci. Postacie różnią się od siebie umiejętnościami, skillami oraz atrybutami (wytrzymałość kosztem ataku).
 
Continent of the Ninth Seal wprowadza nas w nową erę non-target MMORPG. Warto! 
 
 
Sylar & guru

Dodany przez guru ponad 12 lat temu


158 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube