Dragon Eternity

Dragon Eternity cover image
3.00 / 5
Głosów:3
RPGPrzygodoweTaktyczne
Oficjalna Strona

Dragon Eternity to przeglądarkowa gra fantasy dostępna również na urządzenia mobilne. Uniwersum, które przyjdzie nam przemierzać to podzielona na dwie nacje Sadar i Vaalor kraina smoków i innych magicznych stworzeń.

Rozgrywka opiera się na klasycznych schematach z gier MMO. System walki jest podzielony na tury, za każdą walkę dostajemy doświadczenie i ulepszamy umiejętności naszej postaci. Doświadczenie zwiększamy również dzięki zadaniom. Niektóre z nich wymagają od nas zagrania w mini gry.

Podczas pierwszych misji wybieramy klasę. Do wyboru mamy Berserkera, Paladyna i Wiedźmina. Każda profesja używa trzech z sześciu rodzajów magicznych zdolności. Są to żywioły Ognia, Ziemi, Piorunów, Wody, Chaosu i Porządku. Później dostajemy również smoczego towarzysza, ich rodzaje to również wyżej wymienione sześć domen. Co ciekawe, gdy w walce nasza postać umiera możemy przejąć kontrolę nad smokiem.

W grze warto również wyróżnić ciekawe systemy rozgrywki z innymi, takie jak instancje, rajdy, masowe walki PvP czy chociażby bitwy morskie.


Dodany przez Kajm ponad 10 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube