Dragon Soul Online

Dragon Soul Online cover image
2.93 / 5
Głosów:15
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Poznaj świat mitologi Chińskiej w grze Dragon Soul Online. Dragon Soul Online to darmowa gra mmorpg, która skupia się w okół rozgrywki polegającej na walkach Player vs. Player. Gra została zrobiona przez chińską firmę Giant Games, która odpowiada m.in za tytuł King of Kings 3. Za stronę wydawniczą na europejskim rynku odpowiada niemiecka firma Neonga. 

Grafika renderowana jest przez autorski silnik 3D, który trzeba przyznać całkiem nieźle sobie radzi w czasie walk toczonych przez wielu graczy jednocześnie. 
 
Fabuła gry umiejscowiona jest w okresie powojennym, gdzie osiem królestw zjednoczonych w sojusz starało się stawić czoła jednemu agresywnemu obozowi. Okres powojenny nie mógł się jednak utrzymać zbyt długo. Kolejny konflikt wybucha między byłymi krajami sojuszniczymi. Gracz ma do wyboru jedną z ośmiu sił, którą musi należycie wspierać w głównym celu jakim jest odnalezienie zagubionego artefaktu. 
 
W Dragon Soul Online do dyspozycji gracza jest pięć różnych klas, 160 unikalnych umiejętności i ok. 900 zadań do wykonania. By było raźniej samotnym graczom istnieje możliwość zdobycia szeregu przydatnych petów. 
 
W sklepiku z przedmiotami można zaopatrzyć się w itemki, które pozwalają na doładowanie umiejętności lub przyspieszenie zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia.
 
Uwaga: Dragon Soul Online zostało zamknięte w listopadzie 2012 roku i nie jest już dostępne.

Dodany przez harder1994 ponad 10 lat temu


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube