Dragona

Dragona cover image
3.27 / 5
Głosów:41
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Dragona Online to MMORPG osadzony w świecie fantasy, zaserwowany nam przez GameClub, czyli firmę odpowiadającą za takie gry jak Cross Fire czy też Twelve Sky2. To czym gra wyróżnia się na tle innych jest możliwość transformacji, która dzieli się na dwa typy:

Partial transformation – jest to nic innego jak transformacja jedynie wybranych części ciała dodając im specjalnych zdolności.

Full transformation – całe nasze ciało przybiera całkiem inną formę (zbliżoną do „smoczego” wyglądu) dodając nam określoną liczbę zdolności zarówno pasywnych jak i aktywnych. W tej formie nie możemy używać naszych standardowych „skilli” ani ekwipunku, który normalnie nosimy.

W świecie Dragony Online mamy do wyboru cztery rasy, a każda z nich posiada dwie unikatowe klasy:

Human – nic innego, jak standardowa ludzka rasa posiadająca dwie klasy: Gunner (cechuje się dużą wytrzymałością, kosztem małego zasięgu broni) i Sniper (damage dealer, który korzysta z dużego zasięgu broni jako główny atut)

Kali –  mroczne, elfo-podobne stworzenia, której profesjami są: Guardian (wojownicy posługujący się bronią białą) i Assasin (zabójcy, którzy swoją szybkością uśmiercają wrogów)

Eldin – dumna rasa, która wyglądem również przypomina elfy, używają klas postaci: Ranger (jak sama nazwa wskazuję, są to łucznicy) i Magician (posługując się magią, możemy siać chaos wśród szeregów wroga)

Catcha – podobne do zwierząt humanoidy, których profesjami są: Shaman (te zamiast formy smoka, przybierają bardziej zwierzęcą, dziką formę) i Scout (łączą siły natury wraz z nadludzką zręcznością by zabijać swoje ofiary)

A to wszystko w oprawie graficznej, która do złudzenia przypomina te znane np. z Lineage II i co ważniejsze, prezentuje się nie gorzej od tych ze znanych tytułów.

Dużym atutem gry jest również bardzo dynamiczne PvP, które wraz ze wspomnianymi transformacjami może dać nie mało frajdy.

Uwaga: Dragona Online została zamknięta w marcu 2013 roku i nie jest już dostępna.


Dodany przez fuksiasty ponad 12 lat temu


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube