Dungeon Defenders II

Dungeon Defenders II cover image
2.90 / 5
Głosów:10
RPGZręcznościoweStrategiczne
Oficjalna Strona

Dungeon Defenders II jest kooperacyjnym tytułem łączącym w sobie gatunek tower defence oraz klasycznego MOBA. Tytuł opracował zespół odpowiadajacy za poprzednią część czyli Trendy Entertainment.

W grze wraz z przyjaciółmi stajemy do walki przeciw coraz liczniejszym hordom wrogów, sterowanych przesz szcztuczną inteligencję i to jest właśnie jedyny aczkolwiek nie nudzący się fundament gry. Kierujemy postacią, którą z biegiem czasu ulepszamy, mamy możliwość jej personalizacji. Twórcy gry oddali nam kilkanaście różnych bohaterów oraz zwiększyli ilość przeciwników. 

W zwyciężeniu nacierajacych jednostek wroga oprócz naszych kompanów będą nam pomagały wzniesione przez nas struktury takie jak wieżyczki i pułapki. Twórcy oddali nam 24 całkowicie różne i pomysłowo zbudowane poziomy w których niszczyć bedziemy nie przerwane hordy potworów.

Poza walką z przeciwnikiem komputerowym będziemy mogli zmierzyć się w specjalnym trybie rywalizacji z maksymalnie pięcioma przyjaciółmi i spróbować zniszczyć twierdzę przeciwnej drużyny, jednocześnie chroniąc swoją. 

Względem pierwowzoru, gra jest ciąglę tą samą dobrą grą ale jest jej poprostu więcej. Dungeon Defenders II jest dobrym tytułem na nudę i dzięki swej oryginalności potrafi cieszyć długie godziny a dzięki przyjaznemu systemowi zachęca sporo graczy do siebie, gra jest warta wypróbowania. Obecnie tytuł jest dostępny tylko w zamkniętej fazie beta testów ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że niedługo zostaną otwarte dla wszystkich a w międzyczasie warto wypróbować pierwszą cześć.

  • + Grywalność
  • + Przyjazny system mikropłatności
  • + Świetnie bawi

Dodany przez mariusz12345d prawie 11 lat temu


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube