Eldevin Online

Eldevin Online cover image
3.17 / 5
Głosów:12
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Eldevin jest grą przeglądarkową, którą wydało studio Hunted Cow Studios Ltd. W tytuł możemy zagrać na dosłownie każdej przeglądarce, więc nie musimy zmieniać swojej ulubionej, jak to często bywa w przypadku takich gier. Wystarczy tylko mieć zainstalowaną javę.

 

Produkcja łączy w sobie elementy PvE oraz zwykłego PvP. Królestwo Eldevin od wieków było miejscem pełnym zieleni i spokoju. Ten piękny świat nie mógł jednak trwać wiecznie. Kiedy 10 lat temu odkryto magiczne artefakty związane z elementarną potęgą, królestwo zostało wpędzone w dezorganizację i chaos, wywołane oddziałującą siłą tych potężnych przedmiotów.

 

W świecie Eldevin czeka na graczy ponad 160 różnych lokacji, każda z nich wypełniona jest unikatowymi stworami i postaciami, z którymi trzeba się zmierzyć. Oprócz przechadzki na świeżym powietrzu, do naszej dyspozycji zostały oddane też różne jaskinie i podziemne przejścia, dzięki którym możemy odkryć zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze strony Eldevin. Zdobywajcie przyjaciół oraz sojuszników, byście razem stawili czoła przeciwnikom i uratowali królestwo!

 

Tytuł oferuje nam bogatą historię fabularną, wypełnioną setkami różnych zadań do wykonania. Ogromny świat z wieloma miastami, arenami i sekretami, które tylko czekają na odkrycie. Przed Wami sześć drzewek talentów, które rozgałęziają się na kolejne 200. Wasze decyzje i czyny będą miały swoje konsekwencje w dalszej rozgrywce! Ponadto gracze mogą opanować ponad 100 zróżnicowanych umiejętności. Setki przedmiotów, wliczając w to 20 unikatowych zestawów. Możesz stworzyć własną broń, zbroje, każdy przedmiot. I, co najważniejsze, Eldevin jest tytułem w pełni darmowym! Bez pobierania, bez instalowania, bez czekania.

 

Twórcy kładą szczególny nacisk na to, że sprzeciwiają się polityce "pay to win", dlatego w tej produkcji o sile naszej postaci nie będzie decydować grubość portfela, tylko czas i serce, jakie włożymy w rozwijanie bohatera. Wszystko jest za darmo, nie wydacie na grę ani jednego grosza. Zagrajcie już teraz!


Dodany przez Haruki około 10 lat temu


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube