Eredan Online

Eredan Online cover image
3.00 / 5
Głosów:2
Karcianki
Oficjalna Strona

Eredan jest darmową grą karcianą, w którą możemy zagrać bez uprzedniego ściągania klienta, instalowania czegokolwiek i tak dalej. Wystarczy włączyć przeglądarkę, założyć konto i gotowe! Gracze walczą przeciw sobie, by stać się najpotężniejszym wojownikiem w Guem Lands. Tworzymy własną talię kart, gdzie każda z nich przedstawia innego walczącego bohatera, przechodzimy przez 5 różnych etapów rozgrywki, aż do momentu, w którym naszemu przeciwnikowi brakuje postaci do wystawienia. Eredan skupia się na strategii walki, zresztą jak większość karcianek, w zależności od rasy, klasy i zaklęć, jakie posiadamy w talii.

 

W grze dostępne są różne gildie, do których możemy dołączyć - wedle własnej woli. Oprócz tego mamy odmienne rodzaje kart, takie jak: startowe, związane z linią fabularną, epickie, specjalne talie lub karty kolekcjonerskie. Wyjątkowe przedmioty możemy również uzyskać dzięki organizowanym eventom. Specjalny system kalkuluje poziom naszej postaci, a następnie umiejscawia nas w rankingu gry. Droga na szczyt nie jest usłana różami, przetrwają tylko najsilniejsi!

 

Eredan dumnie chwali się statystykami: 9 różnych gildii, ponad 2 tysiące kart i, bagatela, ponad 2 miliony aktywnych graczy! Wygląda na to, że Eredan może być niezłą alternatywą dla popularnych gier karcianych. Produkcja jest w pełni darmowa, więc może w nią zagrać każdy, kto tylko ma ochotę. Warto także nadmienić, że w grze organizowanego są wszelkiego rodzaju turnieje, w których można wziąć udział i zyskać szacunek pozostałych graczy. Im więcej pracy włożymy w walkę, tym większą popularność zdobędziemy.


Dodany przez Haruki około 10 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube