EVE Online

EVE Online cover image
3.55 / 5
Głosów:80
EkonomiczneSymulatorySandboxRPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Eve Online to otwarta gra Massively Multiplayer Online Game (MMOG). Większość współczesnych gier tego gatunku to gry w których głównie liczy się poziom i nabywanie sprzętu. Eve jest inne. Nie zawiera ona żadnych poziomów postaci oraz wszystkie statki znajdujące się w wirtualnym świecie mogą zostać kupione, sprzedane lub utracone. Umiejętności występujące w tej grze uczysz się w czasie rzeczywistym oraz w pełni je kontrolujesz. Czy to będziesz pilotem małej fregaty czy wielkiego pancernika to i tak wybór należy do Ciebie.

W Eve Online masz wolność wyboru - pod tym względem najbardziej różni się od innych gier.
Najważniejsze jest to że świat w Eve Online jest bogaty i głęboki a ten trwały wszechświat skupia się na ludzkiej interakcji. Masz do wyboru grę jako samotny przedsiębiorca lub spróbuj kontrolować wielką korporację. Eve Online oferuje do tego wszystkie potrzebne zasady oraz narzędzia aby gracze mogli tworzyć własną historię.Jednym z głównych aspektów omawianej gry jest to że występuje tutaj tylko jeden serwer. Zawsze będziesz mieć pewność że dołączysz do jednego wszechświata ze swoimi przyjaciółmi. Także nie obawiaj się ilością serwerów i problemem jego wyboru. Zacznij swoją przygodę z innymi graczami! 

Jako nowy gracz niestety możesz zacząć grę darmową przez 14 dni. Warto dodać że regularna gra pozwala na opłacenie miesięcznego abonamentu walutą w grze.


Dodany przez admin ponad 11 lat temu


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube