FCManager

FCManager cover image
3.46 / 5
Głosów:13
ZręcznościoweSportoweManager
Oficjalna Strona
FC Manager (w skrócie FCManager) to kolejny bezpłatny manager piłki nożnej w odsłonie MMO. Każdy gracz może wcielić się w prawidziwego managera drużyny piłkarskiej. Zadaniem mangera jest zarządzanie finansami oraz podejmowanie kluczowych decyzji przed i w trakcie zmagań z innymi drużynami. 
 
Menadżerzy ustalają formacje, budują strategie oraz pozyskują do swojej drużyny nowych zawodniów. A to wszystko czynione jest po to by móc jeszcze łatwiej wygrywać z innymi drużynami także sterowanymi przez graczy takich jak Ty. Celem rozgrywki jest sięgnięcie po najwyższe trofea oraz awansowanie do kolejnych, wyższych lig.
 
Mecze drużyn w FCManager oglądane mogą być w trybach 2D oraz 3D. Naturalnie jak w innych tego typu produkcjach nie jest możliwe sterowanie graczami, a jedynie wpływanie na wynik meczu po przez strategiczne decyzje. 
 
Zawodnicy do drużyny mogą zostać pozyskani przez specjalne karty. Karty zdobywać możemy za zarobione punkty w trakcie gry lub za pieniądze Item Shopie. W sklepiku oprócz graczy możliwe jest zakupienie specjalnych kart, które wspomagają nas nieco na tle innych graczy. 
 
 
 
 

Dodany przez admin około 9 lat temu


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube