FX Eleven

FX Eleven cover image
3.00 / 5
Głosów:4
SportoweManager
Oficjalna Strona

FX Eleven to manager piłkarski MMO dostępny na platformie Steam. W grze podobnie jak w innych tego typu gierkach, gracz wciela się w rolę managera zespołu drużyny piłkarskiej i jego zadaniem jest poprowadzenie klubu ku spektakluarnym sukcesom.  

W czasie rozgrywki gracz ma bardzo szerokie pole do manewru. Oprócz oczywistych opcji związanych z zarządzaniem teamem, ustawieniem zawodników na boisku czy pozyskiwaniem piłkarzy w okienku transferowym jest możliwość wpływu na całe zaplecze klubowe. W FX Eleven możliwe jest zarządzanie sztabem szkoleniowym, kontrolowanie infrastruktury stadionowej oraz także ustalanie cen za bilety. 

Zasadniczym minusem tej produkcji jest brak oficjalnej licencji na kluby i zawodników. Próżno więc szukać tutaj piłkarzy jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi. Całe szczęście twórcy gry rekompensują to szeregiem dostępnych opcji, dzięki którym możliwe jest kompleksowe zarządzanie klubem. Identycznie jak w tradycyjnych managerach piłkarskich nie jest możliwe granie w piłkarzami w trakcie meczu. 

Na ten moment dostępne są najpopularniejsze ligi, niektóre z nich posiadają nawet trzystopnie (Isza, IIga i IIIcia liga). Dodatkowym atutem FX Eleven jest bardzo przejrzysty i ładnie zaprojektowany interfejs.


Dodany przez admin około 10 lat temu


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube