Family Guy Online

Family Guy Online cover image
2.80 / 5
Głosów:10
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Nie wszyscy entuzjaści MMORPG’ów znajdą przyjemność w Family Guy Online. Trzeba lubić, nie, kochać amerykańskie poczucie humoru, specyficzny klimat, grubiaństwo, niepoprawność polityczną i chamskie odzywki bohaterów, nawet w stosunku do mundurowych.

Family Guy Online to przeglądarkowy, choć w pełni trójwymiary MMO oparty na popularnym serialu animowanym o tym samym tytule, w Polsce znanym lepiej jako „Głowa rodziny”. Wcielamy się w bliskie otoczenie Petera (rodzinę, sąsiadów), gdzie w malowniczym, choć lekko „szalonym” mieście Quahong musimy się zmierzyć z niezbyt skomplikowanymi questami, polegającymi głównie na dialogach, skopaniu komuś czterech liter, nawet kradzieży, ale zazwyczaj kończy się na absolutnej granicy dobrego smaku… i obyczaju.

Postacie są realistyczne i w pełni ludzkie, chociaż twórcy rozwiązali to tak, że grubas pełni jakby rolę tankera, chudzielec odwrotnie i tak dalej. Powtarzam jednak, że nie znajdziemy tutaj żadnych mieczy, łuków, potworków i magii. Wszystko rozgrywa się w teraźniejszym, chociaż fikcyjnym mieście.

Gierka jest utrzymana w identycznej stylistyce, oprawie graficznej i formie, co kreskówka. Całość rozgrywa się w przeglądarce internetowej, więc nie ma potrzeby pobierania jakichkolwiek megabajtów.

 

guru


Dodany przez guru ponad 11 lat temu


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube