Fantasy Rivals

Fantasy Rivals cover image
3.43 / 5
Głosów:7
Karcianki
Oficjalna Strona

Fantasy Rivals to bezpłatna karcianka MMO dostępna przez interfejs przeglądarki www. Na sam tytuł warto zwrócić uwagę chociażby z uwagi na fakt, iż gra została wyprodukowana przez firmę Boostr, odpowiedzialną za wszystkim znane Urban Rivals (nazwa nie jest więc przypadkowa). 

 
Akcja rozgrywa się w świecie fantasy pełnym herosów, potworów i magii. Już na samym początku gracz ma styczność z przyjaznym tutorialem, który w przestępny sposób wprowadza w zasady karcianki. Na samym początku wręczana jest także startowa talia kart, która pozwala na rozpoczęcie zabawy. Po zakończeniu samouczka gracz przechodzi do właściwego gameplayu polegającego na rozwiązywaniu różnych questów i stawania do walki z innymi graczami.
 
Walka z graczami w Fantasy Rivals została podzielona na trzy zasadnicze typy: Training, League oraz Classic. Aby zbudować deck konieczny jest wybór jedengo z pośród wielu herosów, którzy reprezentują sześć różnych frakcji. Jak łatwo się domyśleć każda frakcja/heros cechuje się odrębnym stylem gry oraz specjalnymi umijętnościami.
 
Aby zwyciężać gracz musi opracować konkretną strategię, a więc użyć odpowiednich kart z odpowiednimi umiejętnościami w taki sposób by mądrze wykorzystać ilość dostępnej many. Myślę, że fanom karcianek nie trzeba tego dokładniej tłumaczyć. Jak to już bywa w tego typu pozycjach, nie zawsze wystarczy nam dobra strategia. Często przyda się także odrobina szczęścia.
 
Fantasy Rivals pod względem graficznym i dźwiękowym prezentuje się dobrze. Ogromnym plusem jest brak konieczności pobierania opasłego klienta. 

Dodany przez admin ponad 10 lat temu


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube