Fliplife

Fliplife cover image
2.90 / 5
Głosów:10
RPGSymulatoryTowarzyskieSandbox
Oficjalna Strona

Zdobądź wymarzoną pracę, nawiązuj nowe znajomości czy też zakochaj się w kimś innym. Tego wszystkiego doświadczysz w nowej grze Fliplife, która jest darmową, socjalną grą MMO po przez interfejs przeglądarki internetowej. Zostań kim chcesz i decyduj o ścieżkach własnej kariery już teraz.

 

Fliplife to stosunkowo nowa produkcja, która pozwala na tworzenie wirtualnego życia podobnie jak w seriach gier na PC – The Sims. Tak jak właśnie w tym tytule gracz może budować dom, urządzać go, kupować nowe stroje i gadżety. Nie ma tutaj typowych questów znanych z gier MMO, a czas wolny spędzać można na zabawie w minigrach z innymi graczami i wykonywaniu innych na pozór normalnych czynności. Gra powinna się spodobać fanom (fankom?) serii The Sims. Z całą stanowczością można powiedzieć, że Fliplife to nic innego jak właśnie uboższa wersja wcześniej wspomnianego symulatora. Dodatkowym plusem dla facebooko-maniaków jest możliwość kompleksowego powiązania konta z gry, z prywatnym kontem na platformie FB. Fliplife mimo iż na pierwszy rzut oka wydaje się nudną grą, oferuje nam nieco humoru i ciekawych rozwiązań, jak choćby np. Możliwość pracy jako kieszonkowiec.  Robota kieszonkowca w skrócie polega na zwędzaniu różnych przedmiotów starszym kobietom czy innym postaciom.

Za sumienne wykonywanie prac, tak jak w normalnym życiu gracz jest nagradzany doświadczeniem oraz stosowną kwotą pieniędzy. Wyższy poziom pozwala na wykonywanie ciekawszych prac – oczywiście za większą kasę. Większa ilość gotówki pozwala graczowi na pozyskiwanie nowszych i lepszych przedmiotów czy elementów garderoby.

 

Interakcja z innymi graczami owocuje powstawaniem związków pomiędzy sterowanymi postaciami. Każda znajomość oznaczona jest konkretnym statusem, który można podnosić i obniżać po przez wykonywanie lub zaniechanie funkcji takich jak spotkania, wspólna zabawa itp. Najwyższym statusem znajomości z innym graczem jest stan partnerski. 


Dodany przez admin prawie 13 lat temu


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube