Galaxy Online II

Galaxy Online II cover image
3.27 / 5
Głosów:11
StrategiczneEkonomiczneTaktyczne
Oficjalna Strona

Galaxy Online II to najnowsze dziecko firmy IGG. Tym razem mamy do czynienia z strategią rozgrywaną po przez interfejs przeglądarki internetowej. Uniwersum gry zostało umiejscowione w odległej rzeczywistości gdzie wojaże międzyplanetarne są na porządku dziennym. Zadaniem gracza jest wcielenie się w imperatora odpowiedzialnego za rozbudowę floty statków kosmicznych, pozyskiwanie surowców oraz podbijanie jak największej ilości okolicznych planet. Istotną rolę odgrywa także mądre dobieranie sojuszników i organizowanie sobie z nimi handlu.

Najważniejsze atrakcje oferowane przez Galaxy Online II:

Setki udoskonaleń i statków

GO2 ma nam oferować ok. 30 000 różnych możliwości projektowania statków do swojej floty. Oprócz oczywistej możliwości budowy różnego typu statków możemy je dodatkowo dozbrajać w różne rodzaje broni.

Kontrola nad wyglądem terytorium

Różnorodne możliwości tworzenia budynków i zmiany ich lokalizacji wewnątrz całego kontrolowanego terytorium.

Wiele różnych opcji dowódców

W grze ma pojawić się bardzo rozwinięty system Commanderów. Gracz będzie miał ich aż 50 do wyboru. Każdy z nich oczywiście cechuje się innymi zdolnościami. Dodatkowo można zmieniać konfiguracje tych postaci za pomocą kombinacji kart i specjalnych gemów. Jeżeli rzeczywiście będzie tak jak zapowiada to IGG to możemy się spodziewać naprawdę sporego pola manewru w prowadzeniu walk z innymi graczami.

Specjalna Liga dla rządnych walki

Fan League to system, w którym gracze o takiej samej randze mogą się ze sobą duelować bez większej obawy, że utracą surowce bądź jednostki. Nagrodami za wygrane pojedynki mają być specjalne punkty honoru, które warunkują miejsce w rankingu i odznaki.

Unikalny system walki

Przeciwnie do wielu innych strategi przez przeglądarkę Galaxy Online II wymaga nieco mniejszego wkładu od gracza na samym polu bitwy. Cała robota dzieje się tak naprawdę przed samą potyczką. Gracz musi ustawić swoje wojska i potem jedynie patrzeć jak na polu bitewnym dzieje się wola niebios. 


Dodany przez admin prawie 11 lat temu


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube