Game of Thrones: Seven Kingdoms

Game of Thrones: Seven Kingdoms cover image
3.48 / 5
Głosów:27
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Jeżeli, jakaś książka zyskuje popularność, zazwyczaj pojawia się jej ekranizacja, a powstały w ten sposób film lub serial o ile zdobędzie fanów, przenoszony zostaje do świata wirtualnego. Nie ma się co dziwić, że tym razem padło na Game of Thrones, serial bazowany na serii powieści „Pieśń Lodu i Ognia”. Jako fan nie tylko ekranizacji ale również książek, z niecierpliwością oczekiwałem nowych przygód w tak ciekawym uniwersum. I mimo, że tego typu gier zaplanowano aż trzy najbardziej czekam właśnie na MMO.

Najważniejszą rzeczą jaką trzeba wspomnieć na początku jest fakt, że Game of Thrones będzie działać w przeglądarce. Mimo to grafika będzie naprawdę ładnie wykonana a sama gra, z tego co wiemy z zapowiedzi twórców mocno rozbudowana. 
 
Akcja została osadzona w tym samym czasie co pierwszy tom serii. Gracze będą mogli zwiedzić znane z serialu bądź książki miejsca bowiem do naszej dyspozycji oddana zostanie większość kontynentu Westeros, w tym słynny mur, czy przystań. Trzy główne rody walczą o obsadzenie namiestnika swoim członkiem, nie znaczy to jednak, że na którąś z tych frakcji będzie mógł paść nasz wybór. Gracz przyłączy się do mniejszego rodu, i sam decyduje, który z pośród głównych wesprze. Daje to nam możliwość swobody a także zmiany zdania w każdym momencie rozgrywki. Wpłynie to też na dynamikę rozgrywki, w której obsadzenie na choćby pewien czas namiestnika członkiem wspieranego rodu, da wszystkim graczom z naszego sojuszu bonusy i wzmocnienia. Wzmaga to już i tak wyeksponowany nacisk na grę PvP.
 
Jeżeli szukacie gry osadzonej w tym uniwersum ale chcecie skupić się na walce z komuterowym przeciwnikiem, to niestety Game of Thrones nie jest dla was. Mimo, że znajdziecie tu kilka misji, które będziecie mogli wypełnić samemu, nacisk postawiono na rywalizację i walkę między graczami.
Jako fan serialu nie mogę się doczekać premiery tej gry, chociaż nie mogę pozbyć się obaw, że okaże się jedynie namiastką literackiego dzieła pozbawioną wszechogarniającej atmosfery konspiracji.

Dodany przez guru około 12 lat temu


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube