Genghis Khan Online

Genghis Khan Online cover image
3.28 / 5
Głosów:18
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

MMORPG oparte na potężnym, historycznym bohaterze – Czyngis Chanie, który swego czasu władał terenami teraźniejszej Mongolii, Rosji i Turcji. Szkoda, że tej „potęgi” nie udało się przekuć na grę online, chociaż jeśli ktoś naprawdę chce, to przy Genghis Khan Online będzie się nieźle bawił.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim ogromna ilość postaci, aż 12. Znajdziemy wśród nich istne „perełki”, niespotykane dotąd w żadnym, innym MMORPG. Po kolei: Crusader, Pyromancer, Shaman, Warlock, Monk, Guardian, Assassin, Warrior, Swordsman, Prophet, Rifleman oraz Archer. Każdy z was znajdzie coś dla siebie.

Teoretycznie, Genghis Khan Online jest nastawiony na grind, jednak najwięcej punktów doświadczenia zdobędziemy poprzez regularne wykonywanie questów, które poprzedzamy… słynnym quest-trackerem.

Grafika nie stoi na zbyt wysokim poziomie, chociaż w sumie jest to plus, bo użytkownicy ze słabszymi komputerami mogą cieszyć się w miarę płynną grą. Świat jest kolorowy, wzbogacony o charakterystyczną „azjatycką” architekturę i wykończenia.

Wieeelki plus dla oprawy audiowizualnej, której da się słuchać, nawet z przyjemnością. 

Uwaga: Genghis Khan Online zostało zamknięte w październiku 2012 roku i nie jest już dostępne.


Dodany przez guru prawie 12 lat temu


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube