Goal United

Goal United cover image
3.24 / 5
Głosów:17
SportoweManager
Oficjalna Strona

Goal United to gra sportowa, w której doświadczysz na własnej skórze jak to jest być managerem drużyny piłkarskiej. O tym, że warto przetestować tę pozycję świadczy sporo nagród, które zgarnęła ta gra od swojej premiery w 2007 roku. Mimo, że od premiery minęło już trochę czasu, Goal United nadal nieźle się trzyma na rynku sportowych MMO. 

 
Rozgrywka nie polega na szybkim naciskaniu klawiszy i innych manewrach znanych z kiepskich symulatorów piłki nożnej. Na kondycję zespołu i pojedynczych graczy wpływa ogrom czynników, które trzeba wyłapać i wykorzystać na swoją korzyść. W samej grze olbrzymie znaczenie odgrywa skupienie się na samej ekonomii piłkarskiego światka. Gracz oprócz samego zarządzania drużyną i piłkarzami musi się także skupić na takich elementach jak rozbudowa stadionu, kontrakty medialne oraz sprzedaż biletowa, która musi zapewniać rentowność całego biznesu. 
 
Oczywiście gameplay to nie tylko bezsensowne klikanie i ustalanie taktyk, ale i toczenie pojedynków z innymi graczami, którzy także kontrolują swoje własne drużyny. Za każdy wygrany mecz w lidze do zdobycia czekają punkty reptuacji, które pozwalają graczom na zyskanie szacunku i poklasku wśród innych managerów. 

Dodany przez admin ponad 12 lat temu


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube