Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online cover image
3.25 / 5
Głosów:12
SportoweManager
Oficjalna Strona

Grand Prix Racing Online to darmowa gra MMO skierowana do wszystkich fanów sportów motoryzacyjnych, a w szczególności Formuły 1. Rozgrywka polega na objęciu kontroli nad drużyną F1. Gracz rozpoczyna zabawę w jednej z niższych lig, gdzie dane mu będzie ścigać się z innymi niezbyt wysublimowanym bolidem. Wraz z kolejnymi wygranymi wyścigami możliwe jest wywalczenie awansu do coraz lepszych zawodów. 

 
Tak samo jak w zwykłym F1 albo każdym innym sporcie tutaj też sukcesy nie rodzą się samoistnie. Zadaniem gracza jest jak najlepsze dbanie o takie aspekty jak: zatrudnianie kierowców / obsługi technicznej, zgłaszanie drużyny do kwalifikacji i zawodów, zarządzanie członkami drużyny, negocjowanie sponsoringu i wiele innych. 
 
W każdym seozonie odbywa się 17 wyścigów, a wyścigi rozgrywane są dwa razy tygodniowo. Takie zasady sprawiają, że w grze możesz się pojawiać wyłącznie na około godzine tygodniowo, tak by ogarnąć bieżące sprawy teamu. Oczywistym jest, że im więcej czasu poświęci się na samą grę i "dogrywanie" szczegółów tym większa szansa na zgarnięcie profitów w jak najszybszym czasie. 
 
Każdy kto choć trochę interesuje się F1 powinien sprawdzić tę grę. Jest w niej sporo niuansów, które pozwalają choć przez chwilę poczuć się niczym team manger Ferrari lub innego zacnego teamu. 

Dodany przez admin ponad 12 lat temu


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube