Hex: Shards of Fate

Hex: Shards of Fate cover image
4.13 / 5
Głosów:8
Karcianki
Oficjalna Strona

Hex: Shards of Fate to internetowa kolekcjonerska gra karciana. Za jej stworzenie odpowiadają Cryptozoic Entertainment, którzy stworzyli wiele ciekawych gier planszowych oraz popularną karcianke opartą o World of Warcraft o tej samej nazwie.

Gra ma swój świat oraz swoją fabułę. Istoty zamieszkujące planetę Entrath po przybyciu tytułowego meteorytu Hex’a poznały magię i podzieliły się na dwie nacje: Ardent i Underworld. Gdy zaczynamy grę tworzymy naszego czempiona. Jego rasa mówi nam po której stronie konfliktu się znajduje. Dodatkowo wybieramy klasę, która daje nam możliwość używania specjalnych kart umiejętności podczas rozgrywki. Możemy walczyć zarówno z komputerem jak i z innymi graczami.

Gra oferuje wiele trybów zabawy, między innymi rajdy i lochy, które możemy przemierzać ze znajomymi oraz turnieje, gdzie walczymy o ciekawe i rzadkie karty z innymi uczestnikami. Styl rozgrywki przypomina ten z Magic the Gathering, jednak dzięki temu, że jest to gra komputerowa, może ona zaoferować więcej niż klasyczna papierowa gra karciana.


Dodany przez admin ponad 10 lat temu


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube