Infinity Wars

Infinity Wars cover image
3.55 / 5
Głosów:11
Karcianki
Oficjalna Strona
Infinity Wars to tradycyjna karcianka online dostępna na platformy PC, Mac, Android oraz iOS. System wymiany kart zezwalający na kompletnie wolną wymianę eliminuje zjawisko Pay2Win, dzięki czemu gra staje się o wiele ciekawsza i zdecydowanie bardziej skomplikowana niż niektóre casualowe karcianki. Zależności pomiędzy skillami kart bywają bardzo zawiłe, dlatego gra na początku rozgrywki może sprawić wrażenie trudnej. Nie gramy w gry jednak by było całkiem łatwo, mam racje? Poza tym, twórcy wychodząc na przeciw graczom przygotowali specjalny samouczek, który sprawnie wprowadza w tajniki świata Infinity Wars
 
Ciekawym aspektem Infinity Wars jest podejmowanie decyzji o akcjach jednocześnie przez obu graczy w danej turze. Do wyboru mamy 7 frakcji. Za przejście kampanii danej frakcji otrzymujemy pokaźne ilości kart, które możemy wymieniać z innymi graczami. Gra jest skonstruowana tak, że nawet nie sięgając do prawdziewego portfela możemy cieszyć się rozgrywką i wykonując każdego dnia proste zadania pozyskiwać karty do naszego decku.
 
Dodatkowym smaczkiem oprócz działalności na praktycznie każdej platformie, są ciekawe animacje pola bitwy i każdej karty z osobna. Polecamy Infinity Wars fanom karcianek online i nie tylko! 
 

Dodany przez admin ponad 9 lat temu


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube