Kingdoms Rise

Kingdoms Rise cover image
3.13 / 5
Głosów:8
RPGZręcznościoweBijatyki
Oficjalna Strona

Kingdoms Rise to MMO, które szczególnie wyróżnia się na tle innych MMORPG. Aby dowiedzieć się czym się wyróżnia, powinniście zacząć czytać dalej opis tej gry.

 

„MMO z ładną grafiką”, tyle powiedziałoby kilkadziesiąt osób, które weszłoby w tą grę. Jednak w zapowiedzi tego MMO doświadczymy o wiele więcej. Kto marzył o zabawie w MMO, gdzie istnieją tylko rycerze, którzy mogą swoje miecze przekształcić w dowolną broń, np. halabardę czy łuk? Zapewne było mało osób o tym myślących. Ale wykorzystało to dwoje ludzi, którzy postanowili zamienić ten pomysł w grę MMO. Kolejną rzeczą, która powinna was zaskoczyć to możliwość robienia finisherów. Oglądając już nawet Theatrical Trailer zauważymy jeden z nich. W Kingdoms Rise doświadczymy bajecznej grafiki oraz doskonałej walki (tak mniej więcej wychodzi ze screenów i filmów), czyli to co misie lubią najbardziej. Świat przedstawiony w tej grze jest totalnie nastawiony na fantasy, więc nie zauważymy tu żadnej technologii rodem z Sci-Fi, a wyłącznie czystość i potęgę tego gatunku literackiego oraz mediowego. Połączenie tego wszystkiego tworzy grę przeznaczoną dla ludzi lubiących dużą ilość frajdy i relaksu po ciężkim dniu.

 

Aktualnie gra jest wciąż tworzona, a jej rok produkcji nie jest znany. Wiemy tylko to, że aktualnie jest w wersji  pre-alpha.


Dodany przez DanseMacabre około 10 lat temu


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube