Kings Road

Kings Road cover image
2.71 / 5
Głosów:7
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

Wielka wojna zabrała spokój krainie Alderstone i twoim zadaniem jest zaprowadzić porządek.

Prosty hack and slash via WWW. Dostępne są trzy standardowe do bólu klasy, czyli Archer, Mage oraz Knight. Możemy je dowolnie zmieniać w mieście, aczkolwiek każdą rozwijamy indywidualnie. Zadania są przydzielane praktycznie automatycznie, zaś cała akcja dzieje się w mieście. Po wybraniu questa i udaniu się do bramy, otrzymujemy ekran z podziałem na lokacje i wybieramy jeden z trzech poziomów trudności. Nie posiadamy żadnej swobody w poruszaniu się po świecie gry jak w innych grach tego typu np. Drakensang Online.

Rozwój klasy bez rozdawania atrybutów, a jedynie zbieranie lepszego EQ oraz podnoszenie poziomu umiejętności. Jeden punkt za każdy awans.

Świetna ręcznie rysowana grafika trzymająca klimat średniowiecza, zaś wszelkie modele postaci są prezentowane w trójwymiarze oczywiśce w izometrycznym rzucie. Przyjemne dla oka i nie przesadzone efekty umiejętności dodają tylko grze polotu. 

Bardzo proste UI zapożyczone wyglądem z Diablo 3. Bardzo ciekawy sposób craft'u przedmiotów, aczkolwiek losowy. U kowala wybieramy jakość przedmiotu i wkładamy odpowiednią ilość itemów do slotów, loteria i otrzymujemy gotowy przedmiot. 


Dodany przez siemien ponad 10 lat temu


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube